Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az érzelem-, szerelem nélküli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelem-, szerelem nélküli szex az primitív állatias dolog lenne?

Figyelt kérdés
Sok ember, főleg férfi képes csak a vágynak ösztönnek élni és ha bejön neki valaki szexuálisan, akkor szexelni vele. Szerintem ez állatias primitív dolog, mert a kakas ugrik rá a csirkére érzelem nélkül. Az emberi fajnak van intelligenciája, képes érzelemre, képes szerelemere, és egy érzelmi intelligenciával megáldott ember érzelemből képes szexelni igazán.
2014. aug. 24. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek. De sokaknak van hiányuk és csak erre vágynak. Én nem tudnám magam elképzelni ilyenben.

L

2014. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A mesekönyvben
2014. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 RRR ***** válasza:
87%
és a Télapó is létezik!
2014. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez állatias primitív dolog, mert a kakas ugrik rá a csirkére érzelem nélkül."


Mesteri érvelés! Én máshogy gondoltam, de most már egyetértek.

2014. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

Hidd el, a jó szeretkezéshez kell egy erős szimpátia, kell kedvelni a másikat, vagy barátilag tekinteni rá, tehát a jó szexhez kell valamilyen szintű szeretet.

A "dugás" az persze más, arra is képesek sokan.


Van aki szerelem nélkül nem is tud/hajlandó. Van aki egy erős szimpátia, és közös nevező után is nagyon élvezi, és van aki képes "dugni" is.


Nem vagyunk egyformák. Én nem nézem le azt aki szeretkezni tud. Egy alkalmi estét nagyon szépen, és kulturáltan is lehet intézni, ha két igazán remek partner találkozik nem ritkán jobb, és meghittebb mint amit itt sok kérdező szexnek hív kapcsolaton belül is. (nem egy kérdésről üvölt ez)

A "dugást" én sem értem, nem fér a fejembe, de úgy vagyok vele, hogy majdcsak megtanulnak szeretkezni is :D


Tehát vannak azért fokozatok. A szex is olyan mint a zene, vagy bármi más. Lehet kalimpálni, és lehet szép zenét is játszani. Mindent lehet szépen csinálni, és trehány otromba alja módon. Ez nem csak a szexre igaz :) Csak attól függ, hogy ki csinálja. Szóval egyből leszóld azt aki nem úgy gondolkodik mint te. :)

2014. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Az emberi fajnak van intelligenciája, képes érzelemre, képes szerelemere, és egy érzelmi intelligenciával megáldott ember érzelemből képes szexelni igazán."


Attól szerelemből szexelni jobb, még érzelemmentesen is lehet az jó, meg át lehet élni érzelmeket arra az 1-2 órára úgyis, hogy valójában nincs alapjuk.

2014. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 JulyAugust válasza:
71%
A szex rengeteg érzelmet vált ki. Nem csak a szerelem és a kötődés számít érzelemnek. Én pl nem vágyom tartós kapcsolatra, nem hiányzik mellőlem senki, jól érzem magamat egyedül. Alkalom adtán viszont jó, ha testileg kielégítjük egymást valakivel. Ennyi. Ettől még nem vagyok állat, csak nem egyformák az igényeink.
2014. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Szóval NE egyből leszóld azt aki..."

Lemaradt a ne. sry

2014. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom primitívnek.

Primitívnek tartom azt, akinek valami csak fehér vagy fekete. Aki nem lát túl saját magán, meg a saját maga által tartott, gondolt dolgokon.

Én nőként voltam képes arra, hogy csak és kizárólag vágyból szexeljek egy pasival. Na és? Ettől nem vagyok kevesebb, ugyanúgy képes vagyok érzelmekre is, viszont nem mindig szerelmes az ember, illetve hiába szerelmes valakibe, ha mondjuk nem kaphatja meg, attól még testi vágyai vannak, amit meg teljesen mindegy, hogy egyénileg ki hogyan elégíti ki.

Én nem tartom kevesebbnek azt sem, aki így, azt sem aki úgy elégíti ki a vágyait. Akkor te miért tartod kevesebbnek a másikat?

Attól, hogy valaki érzelmek nélkül képes szexre, az nem jelenti azt, hogy komoly érzelmekre nem képes. Ez viszont igen szűk látókörű és primitív gondolkodásra vall számomra. És nyugodtan pontozz le érte!

Nem voltam szerelmes pl. a férjembe se, kb. 2 hét után kapcsolat és szerelem nélkül bújtunk ágyba egymással és már közel 9 éve együtt vagyunk, mert utána mindketten szerelmesek lettünk. Szóval a kettő nem zárja ki egymást, a szex és az érzelmek, de mindig van úgy, hogy egyszerre összejön a kettő. És ettől nem lesz valaki primitív!!!

2014. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kimaradt a nem szó, szóval nem mindig van úgy, hogy összejön a kettő együtt.
2014. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!