Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok a 18/6 os méret az jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a 18/6 os méret az jó?

Figyelt kérdés

Punciba ?

Popsiba?


2014. aug. 24. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

azt hittem a kalapácsnyélnek .....


teljesen hülye vagy ..

melyik csaj járkál az ágyba vonalzóval???

2014. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a párom pénisze ilyen vastag lenne, képtelenek lennénk szeretkezni a vastagsága miatt, és még a "határesettől" is roppant messze lenne.


Ennél a vastagságnál az orális szex kb. a makk kényeztetésére korlátozódna bármelyik nőnél, akinek nem kivethető fogsora van, mert egyszerűen anatómiai képtelenség egy ilyen átmérőjű péniszt a fogsoron túlra küldeni.


(Aki ezt nem hiszi el nekem, mert olyan a szemmértéke, az legközelebb próbálja ki, hogy egy tisztára mostott fél literes Colás palack alja, (ami a legvastagabb részén, fent, ahol a címke van, 6,3 mm), meddig jut el a szájában, vagy akár csak azt, egy 5 cm átmérőjű engergiaitalos dobozból hány centit tud átküldeni a metszőfogai között.


Én kíváncsiságból kipróbáltam, miután itt nem egy női hozzászóló írta, hogy ő 5 centi vastag pénisszel ügyesen mélytorkozik.


Olyan hobbim van, ami miatt nagyon jó a szemmértékem, nekem ez totális képtelenségnek hangzott. Nem részletezném a kísérlet eredményét, máig röhögök, amikor eszembe jut. :-)


De a billentyűzet, ugyanúgy, mint a papír, mindent elbír.


Folytatva az eredeti gondolatmenetet, ha a Páromat ilyen méretekkel "áldotta" volna meg a természet, a szexuális életünk a makk orális kényeztetését leszámítva a lingam masszázsra korlátozódna, ami az ő élvezetét illeti - de attól, hogy az én anatómiai adottságaim ilyenek, lehet sok olyan nő, akinek a 18/6 centis pénisz az ideális méret.


Szerencsére a nők között is elég nagyok ilyen tekintetben a különbségek.

2014. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy mindenhova.
2014. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 18/5,5 már ezt is sokan fájlalják, meg 69mm-s óvszer jó csak rá(53 az átlag).
2014. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!