Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

A barátnőm szereti az alárendeltséget, és némi megalázás is belefér neki, én pedig egy kis szórakozásra vágyom. Azt tervezem vele, hogy elmegyünk egy diszkóba, de vennék neki ilyen ruhát és azt kellene felvennie:

[link]

Esetleg még bugyit sem engednék neki felvenni.

(Most abba ne menjünk bele, hogy a tulaj mit szólna hozzá, ez legyen az én dolgom.)

Lányok, ti mit szólnátok hozzá? Persze olyan lányok véleményét várom, aki hasonló érdeklődésű.


2014. aug. 24. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
nem venném fel soha. én is szeretek megalázkodni a pasim előtt, de csak az ágyban.
2014. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!