Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiuk mért nem kedvelik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk mért nem kedvelik, szeretik a klasszius misszonârius pozt?

Figyelt kérdés
az a pôz,ahol teljesen egybeolvadhatnak,ès minden fiu mellôzi

2014. aug. 24. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez baromság!

Én imádom!

Csak most nincs kivel élvezni! :(

29/F @ Bp

2014. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én például szeretem, de azért nem tartom a legélvezetesebb póznak. Jó-jó, meg romantikus, stb, de össze sem hasonlítható egy kutya pózzal például. Bemelegítésnek viszont nem rossz
2014. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az egyik legszarabb póz. Nem láthatod a párod testét, és igen kényelmetlen póz is számomra, folyton csúszok vele, sokat kell ott mocorogni hogy mindig jó legyen, és nem is lehet úgy jó keményen csinálni, az élvezet se a legmagasabb ebben a pózban. Mindenhogy gyűlölöm, mert szimplán rossz.
2014. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én belankadok tőle,és erre később jöttem csak rá,amikor már cseszhettem a kapcsolatomat :) nekem alapból egyenes péniszem van,és abban a pózban kicsit mindig be kellett görbülnie,amitől kellemetlen érzésem lett-ergo meg is puhultam mert kevésbé élveztem.kutya pózban a gumi is kiszakadt tőlem,szóval...nézd a pózok varázsát.egyébként igen,lassú szexhez jó a misszionárius,de én is ritkán csináltam.Kedvencem az volt,mikor egymás mellett feküdtünk,és én csak úgy beraktam,az volt igazán jó,néha bealudtunk,de nagyon jó volt :D ne ítéljetek el az alvás miatt,imádtunk úgy aludni,hogy benne vagyok 18/F
2014. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De a nô csak igy fohhatja a frfi fenekèt,aktus kôzben
2014. aug. 24. 15:02
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
Elég baj. Nagyon is jó az.
2014. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69-es a király!
2014. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én imádom, és a barátnőm is. Mostanában úgy ,,dobjuk fel", hogy átkarol, és a lábaival is átkulcsol, így leszünk teljesen eggyé... majd utána én kicsit hátratérdelek,és úgy dugom tovább, miközben a mellei fel-le ugrálnak... imádom nézni őket ^^
2014. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi szeretjük a missz...pózt, ha már unalmas, akkor póz-csere van.
2014. aug. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!