Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó a vibrátor egy párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a vibrátor egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol, előnyök/hátrányok, bevonni az előjátékba, két aktus közé, vagy kis kényeztetés a menet után, milyet, mennyiért, valami alkalomra vagy egy átlagos hétköznap délutánra beszerezni egyet. Életkor szerinti megoszlás, jó e már a húszas években beszerezni vagy majd csak később mikor már fel kell valamivel dobni az együttléteket, szóval minden ami eszetekbe jut várom szeretettel a témával kapcsolatban! :D

2014. aug. 26. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

De még milyen jó, anélkül neki sem állok betonozni!


[link]

2014. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hátránynak semmiképpen sem hátrány ha van, nekem is van, mikor nincs párom nagyon hasznos kis játékszer, egy teljesen másfajta kielégülést nyújt mint az igazi változata, ha pedig van párom akkor a szexuális együttlét egyik érdekes és izgalmas kiegészítője, játéka lehet, ami kicsit megfűszerezheti az együttlétet.

Teljesen feltüzeli, felizgatja a partnerem ha látja ahogy magamat kényeztetem vele, és utána ő maga veszi át tőlem és csinálja nekem, majd ilyen felhevült állapotban nekiesünk egymásnak :)

Szerintem hasznos kis dolog, ami egy egészséges szexuális vágyú nőnek inkább jó mint hasztalan :)

2014. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ági 22 ***** válasza:
89%
Az én barátom is kedveli, amikor feltolom neki a seggébe.
2014. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. Mi rendszeresen használjuk, ettől nem kevesebb a szex, és kiegészítőnek is jó. Nem azért használjuk, mert egyébként nem lenne orgazmus, egyszerűen játékszer, színesítve az együttléteket.

28F

2014. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapom majd az oltást, de nekem nem fér bele. Ha van pasim, akivel jó a szex, vele akarok élvezni, az ő farkát érezni magamban, nem valami segédeszközt. Sosem volt, és nem is lesz, nekem nincs rá ingerem. Viszont, kinek mi tetszik, akinek jó, használja, egészségére:)
2014. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!