Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt az átlagosnál sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt az átlagosnál sokkal ducibb lány aki szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
ne adj annyire le komam :/
2014. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ok jonnek be:))
2014. aug. 29. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
kéne a fa*sznak.
2014. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt van egy farok, mert nekem is tetszenek! Nem kell szidni más ízlését. Kéne a fenének egy vékony lány!
2014. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kort nem tudom, de a noverem rem reg jott haza a baratnoivel, mar 2 napja itt vannak a lanyok.. Es az egyiknek mondjak hogy tulsuljos, de kb annyian mondjak azt is hogy nem tulsujjos.. nem dagatt, de nem is csont vekony.. Szemely szerint van segge, combja.. Tehat nem vekony,de nem is anyira dagatt.. Ha erdekel..

(persze korosztalyodnak amit nem tudok) akkor irj es beszelek vele :D Bar nem ertelek(amiert bocs) :D

2014. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!