Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kedves negyvenes hölgyek, azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves negyvenes hölgyek, azt kérdezném tőletek hogy havonta hányszor szeretkeztek? És hogy ebben a korban létezik az hogy nem kivánjátok már annyiszor a szexet?

Figyelt kérdés

Én konkrét számokat kérnék , mert a feleségem azt mondja hogy ő már nem igényli a szexet. Havonta átlagban 2-szer 3-szor szeretkezünk és ez nekem nagyon kevés ! Szerintem!

Hogy hozzam meg a kedvét hogy többet szeretkezzünk?!



#Hányszor?
2014. aug. 29. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Hát.....bár van még 2 évem a 40-dik születésnapomig, de én jobban és sokkal többször kívánom a szexet mint fiatalabb koromban.

Úgy érzem, hogy most vagyok igazán a csúcson, most tudom pontosan, hogy mire vágyom, hogy bánjak a testemmel, mire vagyok képes és hogy mire van szüksége egy férfinek és mit tudok nyújtani neki.

Ha van párom akkor naponta többször (ez gyakran pl.hétvégén akár napi 6-7 menetet is jelenthet) ha nincs akkor nyilván másfajta módon igyekszem magamnak a kielégülést biztosítani.

Hogy hozd meg a kedvét?

Lépjetek ki a mindennapokból, újítsatok (segédeszközök, jelmezek, szerepjátékok, szexi fehérnemű, stb.), új helyszínek és így próbáljátok feldobni a szexuális életeteket :)

Ha nem megy, beszéljétek meg, kérdezd meg, hogy mi az amire vágyik hogy gyakrabban kívánja a szexet..... :)

2014. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hosszú házasévek alatt sajnos de a tűz sem a régi!Én napi szinten igényelem de ehhez változtatnom kellett.Új élet,új társ ....a monotonság beszürkitett mindent.
2014. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, az 1-es kamuzik:D Ne hogy bedőlj:xDDDDDDDDD
2014. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40 vagyok de én szinte minden nap szexelnék :-) ok nekem most nincs kivel de akkor is :-) ...marad a esti maszti :-(
2014. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod, kedves 3-as :))) #1
2014. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!