Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Éljek a lehetőséggel vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éljek a lehetőséggel vagy utasításam el?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátommal összejártunk szexelni egy ideig, majd vége lett mert elkezdtünk egymásba esni, de én nem akartam vele lenni. Most újra szeretné hogy összejárjunk, de neki már van barátnője.

Nem kérdeztem rá, hogy így mégis mit akar, mert egyelőre nem mertem és nem is vagyok benne biztos, hogy kéne. Ti mit tennétek?


2014. aug. 29. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Utasítsd el.
2014. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viktorvarga ***** válasza:
ha csak dugni akarsz,neked nem mindegy h van e barátnője?ugysem akartál vele járni...elég qrvaság igyis meg ugyis.mostmár ugyis mindeggy,szal szerintem nyomassad
2014. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andrea Henrietta ***** válasza:

Én a helyedben nem járnék össze foglalt pasival papás-mamást játszani.

Ha laza szexkapcsolatot akar, akkor szakítson a csajjal.

2014. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress inkább mást.
2014. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!