Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan aszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan aszexuális lányt, aki családot alapítana egy aszexuális, gender fluid fiúval?

Figyelt kérdés

Gender fluid azt jelenti hogy a férfi és a női nem kicsit összefolyik benne, esetemben ez nem jelenti azt hogy női ruhát vennék fel, csak vannak lányos TULAJDONSÁGAIM.


25/F


2014. aug. 29. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
hogy mik vannak ma...
2014. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
és abból mi lenne törp, vagy tünde?
2014. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit össze zavarodtam. Nem ezt hívják pl. metro szexuálisnak? Vagy látens melegnek?


Egyébként mit akarnál egy aszexuális nőtől? Soha nem nyúlna ég magához sem, nem hogy máshoz, hozzád.

2014. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sem várom el hogy hozzám nyúljanak, ezért vagyok aszexuális. szeretetet és családot szeretnék egy ilyen nőtől. a kapcsolatunk színtiszta barátság, és szereteten alapulna.
2014. aug. 29. 22:12
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Khm...szex nélkül nem lesz család max egy pár lesztek ... Gyerek sem ..
2014. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, de te nem azt írtad, hogy aszexuális vagy, hanem Gender fluid. Attól az olyan emberek még szexelnek nem?

Az axeszuálisokat annyira sem érdekli a szex, hogy ebbe a Gender fluid nevü dologba bele gondoljanak nem?


Nem tudom, nem értek hozzá.

Hogy hol találhatsz? Írd ki ide. Hát ha...

2014. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Örökbe fogadni is lehet. Vagy mesterségesen.
2014. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló ! Hát nem egyértelmű? még szép hogy tünde!
2014. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anime rajongó vagy? :)

Bocsi, csak láttam a kun végződést a nevedben, és felötlött bennem. A kérdésre pedig véletlen találtam.

2014. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!



Sajnálom hogy törölted magad.

Én elfogadom a másságot.

Hiszen aki valami miatt más mint a többiek jobban tudnak szeretni,és elfogadni valakit mint aki nem az!!!!


Sajnos a mai világban nem fogadják el a másságot,pedig mindenki más.

Szerintem nem baj ha vannak lányos tulajdonságaid, pl.szeretsz főzni,vagy szeretsz vásárolni fiú létedre.

Vagy ezt hogy értetted?


Már mindegy mert nem fogsz válaszolni nekem,mert törölted magad sajnálom :(

Minden jót kívánok neked!

2014. szept. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!