Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm nem hajlandó velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó velem szexelni, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Külföldön voltam fél évig erasmuson. Előtte jól működött a kapcsolatunk. Nem csaltam meg, nem is terveztem. 2 éve vagyunk együtt, mindketten 26 évesek. 2 hónapja vagyok itthon, és azóta nem akar velem lefeküdni. Azt mondja, hogy itt hagytam fél évre, nem őt választottam, hanem a nyelvtanulást, a bulizást, és most szeretné, hogy bizonyítsak neki, ha éreztetném vele, hogy komolyan veszem, és vele tervezem az életem. Addig pedig, amíg nem érzi, hogy komolyak a szándékaim, nem fog velem lefeküdni. Amikor meglátogatom, mindig velem akar aludni, meg folyamatosan bújik hozzám, csókolózunk, de amint "rávetném" magam, mindig kikosaraz, elfordul. Szeretem, olyan lány, akivel el tudnám képzelni az életem, de nem értem, hogy mit akar ezzel. Ti mit tennétek?

2014. aug. 29. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor ideje bizonyítani fiam. Ha szereted simán a bizalmába kerülsz. :)

L

2014. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugi csókolozz addig vele amig benedvesedik utana mar nem ő fog döntetni;)
2014. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
félig egyet értek vele félig nem. de ez a te döntésed ha tényleg szereted akkor tudsz várni. bár én a csaj helyében fél év után minimum 1 hétig lese cuppanák rólad :'D
2014. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nagyon gyerekes viselkedés a részéről...
2014. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

vegyél neki egy gyűrűt, valószínűleg "zálogot" akar annak fejében, hogy oda adja a testét, vagyis nem akarja úgy érezni, hogy oda adta magát te meg megint elhúztál a pi...ba , vagy elképzelte h ő nem szexelt 6 hónapig és ezzel próbál büntetni,

legutolsó felvetéseim azok, hogy valami nemiszervi problémája van, a legutolsó pedig az, hogy van valaki akivel szexuális életet él v. élt és azért taszítod szexuálisan, de attól még szerethet téged is, csak szexuálisan a másik miatt nem vonzódik hozzád

2014. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Választás .. Ha szereted pitizel neki egy kicsit ...és lesz szex .. Ha nem akkor szakitás ... Am meg szerintem elég szánalmas ez a csajtól ... Bosszúból nem szexelni mikot a jövő miatt mentél ki ... Én ott hagynám ..
2014. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
LOL
2014. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Térdelj elé, és nyald addig,amíg vizet nem facsar a párnából. Ha erre sem indul be, akkor hagyd a toszba.
2014. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a #3-assal értek egyet.


Igaz a miénk 20 éves kapcsolat, én is hónapokig külföldön vagyok és ha hazamegyek, szinte megerőszakol, kifacsar, szétszed.


44F

2014. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak ha 2 hónap nem volt elég "pitizés" (reagálva egy válaszolóra), akkor mégis mennyit kellene?
2014. aug. 29. 23:09
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!