Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anyám meglátott maszturbálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám meglátott maszturbálás közben, azóta kínos csend van itthon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Péntek reggel (a mai napon) azt hittem, hogy egyedül vagyok itthon, ugyanis szüleim hétfőtől péntekig dolgoznak, ezért a szobámba miután felkeltem levettem a pizsamámat és meztelenül mentem ki a konyhába reggelit csinálni, közben üvöltettem Akon-tól a Smack That-et, reggeli csinálás után észre vettem, hogy erekcióm van, ami elég sűrűn megtörténik reggelente velem, ezért úgy gondoltam könnyítek magamon, egyik lábamat feltettem a Bőr ülőgarnitúrára és elkezdtem maszturbálni, a másik kezemmel meg ettem a szendvicsemet amit előtte csináltam a konyhában, közben meredten bámultam ki az ablakon és gondolkoztam, majd ráélveztem a bőrkanapéra(gondoltam majd letörlöm). Ezután indultam volna be a szobámba és ott állt anyám döbbenten az ajtóba szatyrokkal, majdnem szívrohamot kaptam, majd mondta, hogy semmi baj kisfiam, tudom, hogy minden fiú szokta ezt csinálni és odajött egy ronggyal letörölni a kanapét, persze azt nem hallottam, hogy hazaérkezett mert üvöltött a zene.... Aztán kiderült, hogy szabadnapos volt, csak elment vásárolni reggel... Befutottam a szobámba felöltözni azóta nem merek kimenni, nagyon szégyellem magam.... meg faterom is hazajött és hallottam, hogy hangosan kacag valamin, tuti elmesélte anyám neki a történteket.

Mit csináljak? Veletek történt már hasonló?



2014. aug. 29. 23:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tégy úgy, mintha meg se történt volna. Igen volt ennél rosszabb is. :D

L

2014. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Kissé színes a sztori, tegye fel a kezét, akinek rejszolás közben az evésen jár az esze.
2014. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval, ha jól értem:

1. Meztelenül csináltál reggelit

2. Fél lábbal a kanapén, a szendvicsedet majszolva, az ablakon kibámulva, lerejszoltad rökamét

3. Anyukád mindezt az első sorból nézte...


Szerintem vegyél egy kárpittisztítót holnap, és az első alkalomkor menj egy motelbe (Y)

2014. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Ez most nem hülyeség! Menj a szobájukba, s verd rá az ágyukra, ezzel majd megtanulják, hogy rajtad nem lehet ,, kacagni"
2014. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem színes a sztori de ha egyedül vagytok otthon ti is másképp viselkedtek...
2014. aug. 29. 23:13
 6/24 anonim ***** válasza:
aztaaa:D
2014. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Ez cuki :D

14/L

2014. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
látod :) a 14 éveseknek még cuki is :D
2014. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Cuki???

Ne csinálj semmit, viselkedj úgy, mint korábban.

2014. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Legközelebb a szobádba csináld :-D am meg kérj elnézét a kanapé miatt
2014. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!