Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl tág lennék? Vagy miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tág lennék? Vagy miért nem érzem a párom?

Figyelt kérdés
A barátommal már két éve élünk szexuális életed, de őszintén szólva soha nem éreztem/élveztem a szexet. Mostanában meg egyáltalán nem is érzem hogy bennem van. A két év során kb 5x volt jó a szex, és általában el is tudok élvezni csiklóilag de hüvelyi orgazmusom soha nem volt, a csiklói is olyan semilyen mert érzem hogy elmegyek de nem élvezem :S Barátom meg minden alkalommal elélvez és szokott előjáték is lenni ami mindig hosszabb mint maga az aktus. Én ugye szex közben nem érzek semmit de barátom mindig mondja hogy neki nagyon jó szóval nem tudom mi lehet a baj. Mert gondolom ha nagyon tág lennék ô se élvezné vagy igen? Meg nagyon hamar elszökött menni ha gyorsan csinálja 5mp alatt el is élvez..Nekem meg 5perc minimum kell ezért se tudok elélvezni minden alkalommal mert nagyon hamar elmegy..Ha meg lassan csinálja abból meg semmit nem érzek ha meg gyorsan akkor érzem meg akkor jó de ő meg nem bírja sokáig csak pár másodpercig és meg kell állnia és utánna csinálju tovább de akkor is ugyanúgy elmenne...Meg szex előtt mindig lesz*pom és elélvez aztán szoktuk csinálni de akkor sem bírja tovább.Lehet emiatt sem élvezem.. Mi lehet a baj?:( Amúgy nem valami nagy neki de szerintem nem ez a gond mert ha magamat ujjazom egy ujjal is érzem...

2014. aug. 30. 11:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem illetek össze szexuálisan.
2014. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért de siettem és a telefonom át szokott helyettesíteni néhány szót ha jól írom le akkor is..
2014. aug. 30. 11:50
 3/24 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont, nincs veled baj.

Ezt ugye elmondtad a barátodnak is? Mindkettőtöknek tenni kell azért, hogy neked jobb legyen. Például neked vannak ezek a hüvelyi tornák, amik segíthetnek, a pasiknak meg több módszer is van, hogy hogyan bírják tovább, próbálgassátok őket.

2014. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Lehet nem lazulsz el,és nagyon rá vagy görcsölve arra hogy orgazmusod legyen...

Én egyszer csináltam fél részegen,akkor nehezebben mentem el,próbáljátok ki,hátha úgy tovább bírja a párod!

Vagy gondoljon valami másra,de a pasinak kell úgy csinálni hogy először a nő menjen el,aztán ő....

2014. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele erről és egyből fölháborodott hogy akkor ne csináljuk soha többé meg ilyenek..persze azóta is mondig csinaljuk csak hát attól még nem jó.Amúgy csak annyit mondtam neki hogy próbáljon másra gondolni közben hogy ne menjel el olyan hamar erre ideges lett hogy akkr neki nem lesz jó meg ilyenek és hogy akkr ne csinaljuk é meg van oldva...Nem iszik alkoholt meg nem is lehetne neki..Szoktam intim tornázni mar tobb hónapja csinalom naponta 3-5x is de azóta méginkább nem érzek semmit nem értem miért..
2014. aug. 30. 12:02
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
nem azért de jó bunkó a pasid, enyém addig nem nyugszik még el nem megyek, ezek után átgondolnám hogy vele lennék-e.
2014. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ezek alapján nem veled van a baj nyugi.

előző voltam.

2014. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
De hogyan is lenne orgazmusod, ha 5 másodperc alatt elmegy a pasi?
2014. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
még tizen éves koromban volt egy ilyen nőm akivel ez volt a helyzet nem érezte de nekem jó volt én azt hitem velem van gond bár én nem sültem el korán aztán volt utána egy másik akivel jártam öt egy aktus alatt többször is ki elégítettem az elsőről viszont tudom hogy mással élvezte azóta jó sok nőm volt még de nem volt gond mind elment és azt nem értem az a másik miért nem ö csak a franciámat élvezte 23f
2014. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

5 másodperc édeskevés... az lenne a csoda, ha te elmennél azalatt...


És ha neki ajánlanád az intim tornát?


Meg próbáljatok ki több pózt, hátha úgy tovább bírja! De első körben mindenképp meg kellene tanulnia némi önkontrollt! És ebben az intim torna rengeteget segíthet!

2014. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!