Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan fétisetek, amiről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fétisetek, amiről csak nehezen tudtok/tudtatok beszélni a párotokkal?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Én sub beállítottságú srác vagyok. Szeretem ha a nő irányít, erényövet adna rám, azt kell tennem amit ő mond. Semelyik barátnőmnek sem tudtam ezt elmondani mert amikor célozgattam rá mindegyik elzárkózott a témától. Most nincs senkim, de megfogadtam hogy a következő lánynak ha törik ha szakad elmondom.
2014. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, hogy nem fétis, de szeretnék nutellát enni szex közben, mert akkor egyesítem a két legjobb dolgot.

Ja, csak azért tudok erről nehezen beszélni a párommal, mert nem létezik. :'(

2014. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ez függ attol is hogy az embernek mennyire nyitott, elfogadó, megértö a párja. Az én párom teljesen elfogad engem úgy ahogy vagyok. A fétiseimmel együtt. :)


Vannak olyan fetisek amikröl nehezebb beszélni bárkivel is. Meg vannak olyanok is amik simán válalhatóak, mégis elöfordulhat hogy az épp aktuális párod nem fogadja el. Ilyenkor jobb továbblépni, mert a fetiseddel nem vagy egyedül csak meg kell találnod a megfelelö partnert.

2014. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
3. ha nem zabálnál annyi nutellát, lehet, hogy egy idő után lenne, aki szexuálisan vonzónak találna
2014. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
smoking fetis szexinek találom a cigiző csajokat tetszik a látványuk be indulok ha egy szép nőt csajt cigizni látok ahogy rágyújt beszívja letüdőzi és kifúja és az élvezetet ahogy szívja továbbá szexinek találom egy szép szájú nőn a vörös rúzst szájkontúrt,magas sarkút főleg hosszú csizmát nagy sarokkal hosszú fekete hajat kiengedve de tetszenek a keleti szépségek is iskolai egyenruhás cucban kockás, szoknya, blúz,nyakkendő stb...
2014. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!