Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lephetném meg a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lephetném meg a páromat rámenősséggel?

Figyelt kérdés
a barátom imádja, ha egy lány rámenős és feslett, szexuális téren. én nem vagyok ilyen, de szeretném meglepni őt valamivel, pl. elhívom egy helyre, és odamegyek hozzá ismeretlenként, majd egyből kitaszigálom, hogy az ágyban folytassuk az estét... de kíváncsi lennék fiúk/rámenős lányok tippjeire is: párkapcsolaton belül hogy lehetnék feslett és rámenős a barátommal? (1,5 éve együtt, 22L)
2014. aug. 30. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Belőled sose lesz rámenős lány.A fenti ötleted is nagyon béna.
2014. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kérlek mondd meg, hol szerepel az a kérdésemben, hogy HOGY LEHETNÉK RÁMENŐS LÁNY? én nem látom sehol, de köszönöm az építő jellegű választ, menj máshova is osztani az észt, le ne maradjon róla a többi tudatlan gyakorizó ;D
2014. aug. 30. 21:41
 3/12 viktorvarga ***** válasza:
100%
inkább dugás közbe villancs vmit.legyél perverz csinálj olyat amit máskor nem...nekem ez joban bejönne.az h hogykerültök el az ágyik senkit sem érdekel
2014. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
konkrétumok érdekelnének, hogy nektek mi számít rámenősségnek?
2014. aug. 30. 21:46
 5/12 anonim válasza:
Kinyalsz előtte egy másik lányt.
2014. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vegyel valami nagyon jol kinezo fehernemuszettet, es amikor belep az ajton akkor egyszeruen raugrasz es letepered.

Vagy vegyel egy jo jelmezt, mondjuk rendornoset es bilincsled meg, a tobbit mar tudod

2014. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D smároltam már előtte lánnyal (ő kérésére), de nem tetszett neki, erre nem gerjed... a rámenősség kell mindenképpen :D
2014. aug. 30. 21:56
 8/12 anonim válasza:
Akkor sz..opj le előtte egy fiút, arra tuti "gerjedne". :-)
2014. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
fogod rálököd az ágyra lerángatod róla a nadrágot, keményen elkezded sz*pni, aztán ráülsz és addig nyomod amíg mind2-en elmentek.
2014. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ilyen volt már, ezt mindig imádja :)
2014. aug. 30. 22:01
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!