Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Lifestyles "Ultra Thin-nél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lifestyles "Ultra Thin-nél valóban jobb a Skyn? Ha jobb, akkor mennyivel, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mégcsak mostanában kezdtünk a barátnőmmel szeretkezni... durex love-t is próbáltuk, de eddig az ultra thin volt a legjobb amiben éreztem őt, meg neki is a legjobb volt. Szóval jobb ez a Skyn? Vagy van ennél jobb jobb is amivel jobban érezném a lányt, mi férfiak?

2014. szept. 1. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csináljátok gumi nélkül :)
2014. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
skyn jó!
2014. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen! de nekem a legjobban a durex real feel,illetve feel thin jött be
2014. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem jó.az egyik legborzasztóbb.az én vaginám pedig válogatós gumi terén hidd el.úgy égett 2 napig hogy ülni alig bírtam,páromat is elszorította párszor lelankadt neki.soha többet
2014. szept. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!