Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jön be olyan sok nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be olyan sok nőnek Pierre Woodman? Nektek bejön?

Figyelt kérdés

Nem értem, olyan sok fiatal csinos nő szeretkezik Pierrel.

Szerintem nem olyan jó pasi, mégis oda vannak érte a nők. Mi lehet Pierrbe, ami miatt ilyen sikeres?


[link]


2014. szept. 18. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert ő rendesen megdugja őket.:D Amúgy mire alapozod, h annyinak bejönne?
2014. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Szeretkezés és szex között nagy különbség van. A válasz pedig egyértelmű: mert casting videót forgatnak.


Egyébként beszéltem vele, ettünk is az éttermében. Rendes alaknak tűnik.

2014. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mert fizet is a castingért meg olyan hülyék hogy bedölnek neki az álom fizuért :)
2014. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

óóó hát ez nagy forma...láttam sok videóját. Rengeteg magyart is megdugott már.


Amúgy nincs nagy farka, oylan 14 cm lehet, de ahogy ide-oda forgatja a csajokat eszmélletlenül kielégiti őket.


Azt birom benne hogy igen gyaorsan és vadul tudja csinálni, a csajok ordibálnak már, önkivületi állapotba kerülnek.


Lehet ekkora pénisszel iylet csinálni egyáltalán ?

2014. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy csajismerősöm, csak azért jelentkezett, h jól elkenje Pierre bácsi meg a haverjai.

A stílusról meg annyit, h hasonlóan tolom és higgyétek el, bejön a nőknek, ha úgy istenesen meg vannak b aszva, nem csak a lötyögés megy.

2014. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tejóég. Sose gondoltam volna, hogy van olyan ember, aki azt gondolja, hogy ezt a lányok élvezik. Amit ő csinál, az a lányoknak fáj!Lehet, hogy sikoltoznak, hogy belereped a plafon, de vedd le egyszer a hangot, és nézd meg úgy.
2014. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát én azt látom hogy iszonyat élvezik...
2014. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aha, mikor az arcát üti, és szerencsétlen "please no"-zik, azt is élvezi?
2014. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a nők vannak oda érte (csak a pénz miatt vannak vele, azok a nők bárkivel lefekszenek, ha megfizetik) hanem a pasik, persze nem ugyan olyan értelemben, ezért is lett híres. Kopasz, túlsúlyos és a farka se nagy, mégis jobbnál jobb nőkkel van együtt, ezért a hasonló férfiak felnéznek rá, ennyi.
2014. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
# 8 Lehet nem élvezi, de magától ment oda és vállalta be.
2014. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!