Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Amikor kivertétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Amikor kivertétek, akkor mi volt a legextrémebb hely, ahová fröcskölt? és milyen messzire?

Figyelt kérdés

LÉGYSZI kort is írjatok és farokméretet is! köszi :)



(amúgy nekem a függönyre ment, csak úgy kijött, nem is figyeltem, hogy merre megy, aztán én mamlasz mehettem függönyt leszedni és kimosni

25f / 18 cm)



2014. szept. 20. 23:54
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én ilyen nagyon "lövöldözős" fajta vok.Egyszer 1,5 métert lőttem a szőnyegre aztán lehetett takarítani.

14f 17cm

2015. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Barátommal masztiztunk ketten és amikor elment a kezemmel, ugye felém volt a farka és telibe lőttem a számat... akkor volt először a számban. Meglepődtem, aztán röhögtünk sokat. Azóta is vágyom ilyen játékra, de nem merek ismerkedni. A barátnőmmel is voltak nagy spriccek, egyszer a repülőn élveztem el a kezétől, miközben mellettünk szorosan ültek. Finoman húzogatta a pléd alatt és a pzs-be mentem el, állati nagy érzés volt, de alig mertem megmozdulni, miközben tomboltam volna az élvezettől! :)
2015. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 PUD1N3 ***** válasza:
Nekem volt már olyan hogy takarora,párnára,szőnyeg egy osztálytársamtol elvetunk egy betéret és rara vertuk. 15F 13 cm
2017. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!