Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Durex Ultra thin, Feel thin,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex Ultra thin, Feel thin, RealFeel?

Figyelt kérdés

Most melyik a legvékonyabb, melyiknél a legintenzívebb az érzés? RealFeel-t vettem, tapasztalatok?


Egyébként LifeStyle milyen? 500 ft-tal kicsit olcsónyak találtam a Durex 1000 ftos árai mellett, eddig csak Durexet használtam és nem mertem azt venni.


2014. szept. 25. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én igazából nem is néztem, hogy melyik a legvékonyabb, de csak Durexet használok, semmi panasz nincs rá. De neked kell eldönteni, hogy neked melyik a legjobb.. Erre mást nem tudok mondani, csak azt, hogy próbáld ki mindet. ;) 23/F
2014. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló dilemma, mert fogamzásgátlót vált a kedves, u.h. átmenetileg marad a gumi és k.b. 10 éve nem volt szükségünk ilyesmire. Mi vettünk LifeStyles ultra thin-t, meg Durex RealFeel-t is, egyelőre csak LifeStyles-ból használtunk - azt nem mondom, hogy bármilyen meglepetés ért volna, de a sok évvel ezelőtti emlékeimmel összevetve határozottan vékonyabbnak tűnt, de azért a natúrtól messze van.
2014. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A volt barátnőm nagyon félős volt így mikor kihagyta a gyógyszert Extra Safe-t kellett használnom mindig, ami ugye bár eléggé vastag és voltak is gondjaim, egyszerűen folyamatosan lelankadtam és amikor állt is akkor sem volt olyan merev mint úgy natúr (gumi nélkül semmi ilyen probléma nincs).


Most új barátnőm van, ha jól tudom még nem szed gyógyszert de amúgy is most lesz első alkalom vele. Olvastam másoknál is hasonló problémát az óvszereknél és sokan írták hogy Durex Ultra thinnel nem voltak ilyen jellegű gondjaik. Elmentem ma tescoba hogy na akkor kipróbálom. Ultra thin nem volt csak LifeStyle-ba csak azt nem mertem ugye megvenni mert eléggé olcsónak találtam a Durex után. Feel thin volt meg megláttam ez a RealFeel. Gondoltam a "valós érzet" intenzívebb érzést fog nyújtani mint az ultra vékony, de gondoltam akkor megkérdezem ki mit tapasztalt már, hamarosan én is tudok véleményt mondani egyikről :D

2014. szept. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!