Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a durvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a durvább szexet sokkal jobban szeretem, mint a gyengédet? Pedig lány vagyok.

Figyelt kérdés
szeretem, ha kicsit erősebben szorítanak, lefognak, maguk alá tepernek, harapdálnak, húzzák a hajamat, (normális határokon belül) fojtogatnak stb. ez sokkal jobban beindít, mint a lassú, simogatós, gyengéd együttlét. valahogy abból hiányolom a szenvedélyt, az intenzitást. ez már perverziónak számít vagy sok nő van így vele?

2014. okt. 5. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ha olyan a kedvem. Ilyenek vagyunk.
2014. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem perverzió.
2014. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi az h miért? Ez van és kész, ezt kaptad. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd h miért olyan színű a hajad amilyen. pff..
2014. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szeretem én jó erősen mélyen hmm
2014. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És gondnak érzed, hogy ilyen vagy?
2014. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem, nem érzem gondnak. csak a nőkhöz a sztereotípiák általában a gyengédebb, érzelmesebb, romantikusabb dolgokat társítják. kíváncsi voltam, a valóságban ez mennyire van/nincs így.
2014. okt. 6. 01:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Szvsz ez egy sztereotípia. Nagy hülyeség. Francokat kell a nőknek gyengédség meg törődés. Jól helybenhagyni, úgy meghágni hogy 2 napig járni se tudjon, akkor majd férfinak nézi a párját. Feltűnő, hogy ezen az oldalon és az életben is mindig azok a srácok szüzek sokáig, akik ebben a sztereotípiában élnek. Akik meg tárgyként kezelik a nőiket, és állandóan azon jár az eszük, hogy megcsalják vagy lecserélik egy "jobbra", azoknak mindig van csajuk.
2014. okt. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért vagy így vele, mert még nem sikerült kiirtani/elnyomni az ösztöneid. Az, h mi számít perverziónak, normálisnak, szépnek azt a megkérdezett közönség dönti el. Szerintem nem perverz. Lehet a 80 éves nyugdíjas maminak az lenne.
2014. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok nő van így. Legtöbbjük valahol a tudata mélyén szégyenkezik a szexualitása miatt. Ha viszont erősebben, durvábban közösülnek vele, az azt az érzetet kelti, mintha megerőszakolnák. Ekképpen pedig felszabadul a szégyenérzet alól.

Ugyanerre vezethetők egyébként vissza a fiatal lányoknál gyakori megerőszakolós álmok is.

2014. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha érdekel,írj!41F
2014. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!