Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez jó a részemre hogy mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó a részemre hogy mindig fel áll neki ha mellette vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor együtt töltjük a napokat a barátommal,és csak fexünk egymás mellett a tv előtt,akkor mindig fel áll neki.vagy amikor mellé ülök.Ez azért lenne mert beindult rám? vagy miért áll fel neki folyton?
2008. aug. 12. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Azért van, mert ngyon kíván téged. Biztos vágyik a szexre, vagy csak arra, hogy egy kicsit kényeztesd.
2008. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:)
2008. aug. 12. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
én barátomnak is elég könnyedén feláll, ezért is nem lehet vele rendesen végignézni egy filmet, mert alig ér hozzám, és máris:) szerintem ez azt jelenti, hogy kíván téged.
2008. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen. Én is általában így vagyok a barátnőm mellett, pedig az együtt töltött időnk 10%-ában gondolok csak a szexre,v még kevesebbet. És szeretem :)
2008. aug. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
egyszerűen kiván téged, még ha nem is tudatosul benne(tek). jó a részedre :D
2008. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!