Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szagok és az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szagok és az izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem össze egy sráccal, már nagyon szeretné ha megtörténne a dolog. De én egyre inkább ez ellen vagyok, mert megjegyezte, hogy nagyon izzadok, és nem jó illatú a ... ! Pedig minden nap fürdök minimum 3x, dezodort is használok, stiftet és sprayt is, és intim lemosót is. De utána pár percre megint olyan erős ilatta van és szégyenlem! Így nem fogok vele lefeküdni!
2008. aug. 12. 22:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy nőgyógyászhoz kellene fordulnod. Ő biztos, hogy segítene a szag problémára "ott". Előtte ne szégyelld magad :) Egyébként nem vagy egyedül ezzel a problémával, csak az a gáz, hogy ő már szóvátette.
2008. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
8%

Akkor uzsgyi fürdeni szép testvérem...:D

hehe

2008. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Én első körben a bőrgyógyászhoz mennék, mert ha "ott" izzadsz, akkor gondolom máshol is, és annak is van szaga. Aztán, ha nem talál semmi rendelleneset, akkor mennék nődokihoz.
2008. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Húú, ez kellemetlen szitu lehetett.

Lehetséges, hogy a túlzásba vitt tisztálkodás okozza. Hiszen lehet furcsán hangzik, de a nap 3szori tusolás higiéniai szempontból nem annyira egészséges. A természetes védőréteged sérted meg a testeden. Az intim lemosókat még a nőgyógyászok sem ajánlják, mivel ezek is csak a intim testrész flóráját sértik.


Más területeken azért izzadsz talán, mert nem a legmegfelelőbb készítményt használod. Nekem is volt olyan, amitől izzadtam, de pl a rexona nekem bevált.

Petranova

2008. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát az előttem szólokkal teljesen egyetérteek abban, hogy orvos segíthet megoldani a dolgot. Dezodorban viszont a Dove-ot ajánlom, mert szerintem tényleg hatásos és szárító hatása is van ami talán kicsit gátolja az izzadást.:S
2008. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
A gyógyszertárban kapható: Solutio Antisudorica, kevesebb, mint 400ft, és sokáig elég. Fürdés után kell használni, vizes vattára önts belőle egy pici mennyiséget, s kend be vele az izzadó területet (persze csak miután szárazra törölted). Lehet, hogy az elején viszketni fogsz tőle, emiatt tényleg csak kevés mennyiséget használj! Pár hét alatt megszüntetheti az izzadást. Csak napi egyszer alkalmazd!A szagok is eltűnnek
2008. aug. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
én is solutint használok és bevált!szoval sztem ez jo megoldás!és több terülweten is lehet használni!pl.még a tenyér izzadás ellen is!
2008. aug. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
hát először is szedd le mindenhol a szőrt, ha ezt eddig még nem tetted meg, majd szerintem egy nagyon finom illatú és erős dezodor segítene a dolgon. az "ottani" szagok elkerülésére vannak illatosított óvszerek, azok is segítenének elnyomni a szagot :)
2008. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Én tesi órákon izzadok nagyon és olyankor már nem jó a Rexona (mert amuyg azt hasznélok),de rátaláltam egy sprayre ami sportolóknak van kifejlesztve,nah az nekem nagyon bevált,mert mondom én is izzadok Adidas3a neve.Ajánlom neked ha te is nagyon izzadsz,a lenti problémával kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni :(
2008. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Srapnel ***** válasza:
96%
Nem bőr-, hanem belgyógyász lesz ebből, ha már orvos. Egyébként tényleg nem kell 3x fürdeni egy nap, nem jó. Viszont arról senki nem beszélt még, hogy lehet, a fiú orra túl érzékeny, vagy neki nem tetszik a női nemi szerv illata. Nem biztos, hogy erős szag az, amit a fiú mond. Az is lehet, hogy nem passzoltok "kémiailag".
2008. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!