Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a párom önző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom önző szexuálisan?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van, hogy neki csak az a fontos, hogy neki jó legyen.. de már megmondtam neki, hogy csak akkor elégítem ki orálisan, ha utána ő is, mert én nem fogom hagyni, hogy kihasználjanak.. és pár napja is én megcsináltam neki...aztán mint aki jól végezte dolgát mondta, hogy nagyon álmos lett és hagy aludjon kicsit... meg mindig nekem kell kezdeni...ő csak akkor ha először én... kezd már ebből elegem lenni... szerintetek próbáljak vele beszélni, hogy a szex nem egyszemélyes dolog és oda-vissza kéne működnie a dolognak? Volt valaki ehhez hasonló helyzetben? És ha igen akkor mit tett? Köszi a NORMÁLIS válaszokat! :)

(Nem kérek hirdetéseket fiúk..és üzenetben sem)



2014. nov. 2. 01:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Probálj vele beszélni ha ezek után se hajlandó semmit se tenni dobd a p1csába.
2014. nov. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet vele megbeszélni annak ellenére, h próbálkozol, akkor kukába vele.
2014. nov. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hát elég bunkó viselkedés mintha le se sz.rna úgymond.
2014. nov. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is beszélj vele őszintén. Egy párkapcsolat alapja a: KOMMUNIKÁCIÓ!

Viszont ha tesz nagy ívben az egészre, akkor szerintem is hagyd inkább fenébe, mert csak egy önző barom...

2014. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Ne szólj neki semmit, csak szabadulj meg tőle.
2014. nov. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nem önző csak kihasznál!

én azt szeretem mikor a barátnőm is élvezi amit csinálok


erre vigyáz akinek nem annyira fontos, mi történik közöttetek az ágyban, a hiányérzeted feszültté tehet, és szinte biztosan másnál keresed majd a boldogságodat. Amennyiben pedig olyat is megteszel majd szexuálisan túlfűtött társadnak, ami ellenedre van, szép lassan haraggá változik benned mindaz, amit bevállalsz azért, hogy megtarthasd őt.

2014. nov. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

leülsz megbeszéled, és ha egy éven belül újra lepunnyad dobod a fszba. ha nem akarsz rossz életet


szurkolunk neked!

2014. nov. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem kapcsolat. És csak mert hisztizel, hogy téged ne használjanak ki, nos... Amint látod megteszi. A helyedben otthagynám. Bár, ha szeretsz sz**pni...
2014. nov. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb kezdje ő, addig ne nyúlj hozzá.
2014. nov. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na, nekem meg olyan volt, h akartam viszonozni, de nem engedik sose, meg nem is élvezi, sőt kínosan érzi kb. magát tőle.
2014. nov. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!