Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Idősebb barátnőm van, eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb barátnőm van, eddig csak egy lánnyal voltam együtt, és egy "kis" problémába ütköztem. Hogy csináljam, h rendesen nedvesedjen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h a barátnőm szereti, ha simogatom, mielött rátérnénk a lényegre, és itt jön a gond, h rendszerint elrontom. Az elején még teljesen nedves, utána pedig csont száraz lesz.. próbáltam lassan, próbáltam gyorsan, finoman, erősen, de nem akar összejönni. Nyelvel nem lenne gond-legalábbis az előző barátnőm szerette, illetve Neki is csináltam egyszer, és érezhetően tetszett neki, viszont az a gond, h alapvetően nem szereti, ha csinálják. Elmagyarázta, h az a jó neki, ha kívül csinálom, és csak simogatom, az ujjazásért annyira nincs odáig-sőt, azt se szereti. Valami technika esetleg, amit kipróbálhatnék, ami átlagosan működik? Már lassan három hónapja együtt vagyunk, és iszonyat frusztráló, h csak nagyritkán jön össze:S Ő azt magyarázza, h nem gond, majd rájövök úgyis, h mit szeret, h szereti, stb, de iszonyat kínosan érzem magam ilyenkor, gondolom ez érthető.
2008. aug. 13. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam oda, h idősebb, mert neki sokkal több tapasztalata van mint nekem-csak h tiszta legyen a kép
2008. aug. 13. 16:09
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Majd rá jössz h h szereti?!?!?!? Mért nem mondja el? Én mikor össze jöttem 1 szűz lánnyal megtanítottam neki mindent amit szerettem... Ha nem szereti h ha nyalják és nem szereti h ha ujjazzák akkor meg csak térj a lényegre! Mond meg neki h ne válogasson:D:D:D:D
2008. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy mutassa meg, hogy hogy szereti. Ő az idősebb, tanítania kellene téged. Ha meg nem mond semmit sem el, akkor csináld úgy, ahogy neked jó.
2008. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, h segítsen, és mondta h persze, rendben. Aztán kicsit mutatta is, h mi a helyzet, a kezemet próbálta rávezetni, de nem jött össze.. Egy két alkalmat leszámítva persze. Másnál is előfordult ilyen, v csak én vagyok ilyen béna?
2008. aug. 13. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben a lányban is lehetnek apróbb hibák. Pesszimizmus (megint nem fogok elérni az orgazmust, jajj), stressz, görcsölés vagy épp máson járt az agya. Egy nyugodt percben, ellazulva és teljesen ráhangolódva próbáljátok. Most kicsit tartsatok szünetet, három-négy napot, esetleg egy hetet. Utána garantáltan percek alatt el fog élvezni. De az is jó egyébként, ha maszturbál és te nézed, hogy hol, hogy, mire élvez el.
2008. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz ez a kérdés, de én is úgy érzem hogy talán többet kéne segitenie neked, de talán úgy érzi nem akar tanitani, hanem érezz rá magadtól hogy mi a jó neki. Ajánlok egy játékot!Játszátok azt hogy megkeresed az erogén zónáit! Nincs szex, csak elkezded lassan és óvatosan simogatni és csókolni, picit játszhatsz is a nyelveddel vagy a kellő területen és ő pedig mondja hogy az éppen jó e. Ha nem akkor menj tovább, ha igen akkor csináld neki egy picit és utána menj tovább. És járd be az egész testét igy. Feltétlenül kösd ki az elején hogy ez egy játék és nem lesz ebből szex, csak játszotok. Garantáltan mondom hogy a játék végére ő fog leteperni.
2008. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah, a probléma megoldodott!:D Kipróbáltuk ezt a játékot, és nagyon durván kész lett, miután meglettek azok a pontok, amikre érzékeny:)Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettek!
2008. aug. 15. 18:17




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!