Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexhez használhatunk babaolaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhez használhatunk babaolajat síkosítónak?

Figyelt kérdés
durexünk van még de arra én allergiás lettem(lány vagyok) és hallottam még iylenről h vki szokott ilyet olajat is használni.ez egészséges?nem tudom csak érdeklődök.vki használt már ilyet?
2008. aug. 13. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nézzetek inkább körbe gyógyszertárakban síkosítókért, abban jobban bíznék, mint a babaolajban.nem tudok rossz hatásról, de ha csak abba gondolsz, hoghy annak elsősorban nem az az elsődleges funkciója...
2008. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe jutott pld. elolvasni a Durex használati utasítását?


A latex kondomok megrongálódhatnak, ha olaj-alapú anyagokkal érintkeznek, mint a napolaj, babaolaj, vazelin.

2008. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt tudom de ez nem jön szóba mivel tablettával védekezünk:)szóval így ha tabival védekezünk akkor egészséges?
2008. aug. 14. 21:21
 4/4 A kérdező kommentje:
+ mámr a babaolaj használata?
2008. aug. 14. 21:22




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!