Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha órákig tartó ölelgetés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha órákig tartó ölelgetés, simogatás van, de közte meg-megállunk 10-20-30 percekre úgymond pihenni és beszélgetni, akkor elvileg mindig újra kell kezdeni az izgatást?

Figyelt kérdés
Tehát ilyenkor a "szünetben" visszaáll normál állapotra és ha korábban már kicsit beindult akkor is visszanyugszik teljesen a lány és teljesn elölről kell kezdeni?
2008. aug. 13. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem megy el azért teljesen az ihlet, de nagyon hamar visszajön, ha elkezditek újra, gyorsabban, mintha előről kezdenétek
2008. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Én öt perc után alig vagyok nedves, nemhogy 30... :D De van, aki csak még jobban rágerjed. Mi nálunk a "szünet" az a lassabb tempót jelenti :P
2008. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hú nekem mindig úgz van h már akkor nedves vok mikor csk megcsókol:)előjáték is csak ayért van mert jó...nedvesedésre nincs már akkor szükségem..de visszaáll az állapot ne félj nem megy el a kedved
2008. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Nekem ha szünetet tartunk avgy mondjuk egy együttlét után valamennyi szünet után megint elkezdjük én nagyon hamar benedvesedek újra. Mert oylankor még kívánom akkor is ha épp szünetelünk és jobban vágyom rá, hogy újra megcsókoljon és megérintsen.
2008. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
beszélgetés közben is lehet finoman cirógatni a hölgyet, akár még az intim részein is. egyébként általában a nők kedve hamarabb és könnyebben visszajön, mint a pasiké. (legalábbis nekem nehezebben jön meg)
2008. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!