Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem? Nem sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem? Nem sikerült még soha elmennem senkivel!

Figyelt kérdés
Már 2 éve hogy nem vagyok szűz.Azóta 4 fiúval voltam de istenigazából csak addig élvezem ameddig nem teszik be....:(Utána nekem már nem olyan jó...
2008. aug. 13. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neked csak a csikló orgazmus megy.
2008. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ujjazással ki vagy békülve?

megfelelően hosszú az előjáték?

kerestétek már a pasiddal a g-pontodat?

figyelmes szeretőid voltak, vagy inkább csak magukra figyeltek?


ezek fontos tényezők, ezeket amig nem válaszolod meg, nehéz segiteni.

2008. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ujjazással sem annyira....a mostani pasim elég kitartó és próbálkozik ezerrel de amikor érezném hogy most biztos jó lesz,mert felizgat mint állat.....ugyanaz történik....
2008. aug. 13. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Orvos...
2008. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
orvos??jesszus az komoly......
2008. aug. 13. 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis!!! nem kell ide orvos. Egyrészt lehet hogy nagyon görcsölsz rajta hogy elmenj, ahelyett hogy minden percet élveznél úgy ahogy van. Próbáld előbb magadnak és deritsd ki hogy mi a jó neked és hogy szereted. Utána bevezetheted ebbe a fiúdat is, de akkor sem kell görcsölni rajta . Lehet hogy még akkor sem fog elsőre sikerülni neki. Ehhez össze kell szokni. Rengeteget számit az hogy a fiú is mennyire kitartó és mennyire bizol meg benne.
2008. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a síkosítót és a Durex play vibrációs gyűrűt- elvileg ennek működnie kellene
2008. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
húúú köszike a tippeket..
2008. aug. 14. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A helyzet az, hogy a hüvelyed nem kifejezetten arra van kitalálva, h orgazmusod legyen. Szóval ez nem gond, ha egyébként van orgazmusod...ugye van?;) A hüvelyed hasad felőli falán valahol kb az egyharmada és a fele között van egy folt, ami olyan, mintha redős lenne. Az a G-foltod. Ez egy prosztataszerű szerv, ami a húgyhólyagod alatt van. Kereds meg magadnak pl zuhanyzás közben. (Ha közben pisilned kell, engedd nyugodtan, és lehet h nagyon kellemes meglepetésben lesz részed;) ) Amikor együtt vagy a pároddal, próbáld meg, hogy pl egy párnát raksz a csípőd alá, hogy megemelkedjen az ágyékod. Mert ha megvan ez a redős folt, akkor úgy tanácsos együtt lennetek, hogy az ő pénisze nekifeszüljön. Ez biztosíthatja a megfelelő ingereket a hüvelyedben is...;)

És a legfontosabb: a szeretkezésben nem az orgazmus a lényeg! Ne is törekedj felé! Egyszerűen csak élvezz ki minden pillanatot, és majd ha itt az ideje jön az orgazmus is...mert ez egy ajándék. Ez csak a hab a tortán;) És a torta maga a szeretkezés, ezt ne feledd:D

2008. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát ezt a választ köszönöm szépen....amúgy van....de csak csikló orgazmus.Én tudom hogy mi a szeretkezésnek mi a lényege...úgy imádom is hiszen azzal lehetek akit szeretek meg minden.Csak a pasimat idegesíti és azt hiszi ő a hibás...pedig ő tényleg próbálkozik..
2008. aug. 14. 16:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!