Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez sok, vagy természetes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sok, vagy természetes?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, és mostanában naponta végzek önkielégítést, pedig eddig elég volt heti két alkalommal megtenni, de most már egyre inkább szükségét érzem. Ez természetes, vagy nagyon "rászoktam"?

2014. nov. 8. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
hát önuralom kérdése az egész de nagyon rá lehet szokni nekem volt olyan hogy heti több mint 10x.. :/
2014. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is minden nap csinálom, nincs abban semmi, pedig én lány vagyok. Kinek mennyire van igénye.
2014. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs szociális kihatása, tehát nem zavar az életviteledben valami, addig semmi sem sok. Egyébként ha nincs partnered a napi 1 egyáltalán nem sok; és felejtsétek már el, hogy az önkielégítés ártalmas lehet
2014. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig, kedves utolsó lehet neki káros hatása. Főleg 25 fölött. A maszturbációhoz ugyanis nem dukál a teljes merevedés, és ezt a pénisz megszokja. Aztán amikor valódi partnerrel kerül szembe, ott áll félmerev, használhatatlan állapotban. Ezen az oldalon is számtalan hasonló esetről számolnak be.
2014. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésre válaszoljak: nem sok. Egy 19 éves fiatalembernek a napi 4-5 sem sok. Vérmérséklet kérdése. De, mint fent írtam, vannak határok, amiket érdemes betartani.
2014. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!