Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok mit szólnátok, ehhez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szólnátok, ehhez? A fiú azt hazudná hogy 18 cm-es a pénisze, szex közbe meg kiderülne csak 14 cm. Ott hagynátok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hisz kicsi a fütyköse, ilyenkor simán a szemébe nevetek, mivel még hazudott is a farkincájáról :)
2014. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem vagyok nő, de talán elfogadod a válaszom: ez szerintem még nem kidobó ok, de rosszat jelent, ha ennyiben se tud valaki őszinte lenni a párjához. szal a csaj helyébe ilyenkor azért elgondolkoznék rajta, hogy miben hazudhatott még
2014. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem hagynám ott, de figyelmeztetném, hogy ha hosszabb távra tervez velem, akkor ne nagyon hazudgáljon ezután. Amúgysem a méret a lényeg. Egy 18cm-s lehet tök béna, meg egy 14cm-s is lehet istenkirály! Tapasztalat.
2014. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
mit számít a méret? csak az törődik ezzel aki amúgy is béna és fantáziátlan a szexben
2014. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
hát jól lebasznám, hogy minek hazudott...emlékezetessé tenném neki egy olyan kérdéssel hogy "ezek után mit hihetek el Neked? semmit, tuti minden hazugság volt, de nem baj úgyis majd kiderül!" és ilyankor bevallja a többit is mielőtt kiderüle vagy ha nem akkor valszeg nincs több kamuja...és ha nem támadó hanem visszahúzódó maad akkor rossz ember nem lehet ;)
2014. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak miért hazudna nekem? Pláne olyan dologban, ami előbb - utóbb kiderül.
2014. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os: ezek a mai kis gyökerek nem a mi - még eszes és nevelt - korosztályunkból valóak, ezek annyit hazudnak amennyit csak tudnak és nők tudják, hogy kamu és mégis mintha pont ezért lennének "menők" úgy bánnak velük...
2014. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
27%
gyökér paraszt aki ezért elhagyja.
2014. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Engem rettenetesen megalázna, hogy olyan lánynak tart, akinek az a mérvadó, mekkora a farka. Én szakítanék vele, de nem azért, mert "kicsi" a farka (ami egyébként abszolút rendben van, tök átlagos és kielégítő méret!), hanem azért, mert hülyének és felszínesnek nézett.
2014. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem azért mert kicsi, hanem mert hazudna nekem.Nem biztos hogy otthagynám de tuti kiakadnék.
2014. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!