Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van, hogy egy férfinak a nemi szerve nem illik bele a nőnek a hüvelyébe?

Figyelt kérdés
mert hallottam olyanról, hogy vannak olyan párok, akiknek nem lehet gyerekük, mert a férfinak túl nagy, a nőnek meg túl szűk, és ezert nem lehet gyerekük.

2014. nov. 8. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Mert a mesterséges teherbe ejtés az lehetetlen, ugye?

De igen, van olyan, hogy nem illik bele. Nekem is volt egy szűz barátnőm, akinek túl nagy voltam, de szép lassan, rengeteg ujjazással meg vagy 8 vibrivel eljutottunk odáig hogy kényelmesen magába tudott engedni.


Sajnos még így is rengeteget kellett tágítani mert hamar visszaszűkült, és részben emiatt, de szakítottunk.


21F

2014. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:

Valamit félre hallhattál xD

Ha túl nagy és nem figyel a pasi akkor fájhat a nőnek .... ezentúl annyi hogy ha csaj télleg szűk akkor még a pasi is gyorsan elmegy.De bele illik hidd el :D

2014. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
1. A szerencsétlen, tágítottad állandóan, erre meg otthagyod. Ő is meg fogja gondolni, kinek engedje utánad oda magát, lehet soha senkinek, miattad.
2014. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem amikor nem illik össze az azt jelenti, hogy nincs meg a vonzalom!


hidd el,ahol igazi kémia van,oda beleillük

2014. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3: És kimondta, hogy Ő szakított? Ilyet nem írt, nem tudom honnét veszed. Azt se tudod, hogy mi történt. Vaktában ítélkezel.
2014. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem teszi szét a lábát, legalább nem fog elkurvulni :D
2014. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van.egy néger férfinek és egy kínai nőnek nem lenne túl egyszerű feladat
2014. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5:

3-nak igaza van, ő szakított. De végülis egységes döntés volt, nem veszekedés, megbeszéltük, és jobb volt utána. Tudtommal most valami színész gyerekkel jár, akiről biztosra tudom hogy cerkafarka van (vastagságra meg hosszra is, na meg a puhasága a 10B-sel vetekszik :D )

2014. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 2


Ebben sajnos tévedsz, mert mind a férfiak, mint a nők között is elég komoly eltérések vannak intim méretek tekintetében.


Ha nem is gyakori, de előfordulhat, hogy anatómia okokból képtelenek szeretkezni.


Vannak olyan férfiak, akinek 5 centi átmérőjű a pénisze. Csak viszonyítási alapnak, ez éppen egy szabvány méretű, 250 ml-es energiaitalos doboz átmérője.


Ha a Páromé ilyen vastag lenne, mi egész biztosan nem tudnánk szeretkezni, és még a határesettől is igen messze lenne.


A méret kérdés kapcsán íródott hozzászólásaim után kapott privát üzenetekkel érkezett kéretlen fotók között egy centiméter mellett fotózott 27/6,5 centis pénisz a rekordtartó, és a kézhez /testhez viszonyíott arányok miatt egyáltalán nem merült fel bennem annak a gyanúja, hogy a mérőszalag lennne meghekkelve.


Ez két milliméterrel nagyobb átmérő, mint a fél literes Coca-Colás palack a legvastagabb részén, ahol a címke rá van ragasztva.


Szerinted a nők hány százaléka lenne képes egy ekkora pénisz befogadására?


És nem kell ennyire az extrém kategórában gondolkodni ahhoz, hogy lehessenek komoly gondok a méretbeli különbségekből.

2014. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fel kell fúrni. Ja, ez nem a Simson....
2014. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!