Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy kezdőkapcsolatban mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kezdőkapcsolatban mikor kezdödik a petting vagy mikor lesz szex? Ez köthető időhőz?

Figyelt kérdés
Ara gondolok pl hogy van e olyan hogy megismersz egy helyes srácot de nem fekszel le vele mert még csak 4 hónapja jártok...

2014. nov. 8. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát hogy mikor azt a felek döntik el.


Szerintem legalább 2-3 hónap ismerettség kell a pettinghez amit vizont gyorsan övethet a többi.


De nulla ismerettséggel ripszropsz nem.

2014. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CptTomato ***** válasza:

Van... de olyan is van hogy még nem ismered de már lefekszel vele.... -.-

Tudj már ilyen döntéseket egyedül meghozni.... az esküvődőn is minket fogsz kérdezni mit mondj?

2014. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 hónap?! Már rég szexelnetek kéne, ha tényleg vonzódtok egymáshoz... Hogy bírjátok ki addig? "Jaj, én nem vagyok egy ri_banc, mint te, hogy házasság előtt szexeljek! Vedd tudomásul! Aaa!"
2014. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feleken múlik, jelenlegi barátommal már a 2. találkozón pettingeltünk és a 2. héten le is feküdtünk. Persze az is közrejátszott, hogy az ismeretségünk már évekkel ezelőtt kezdődött és most komolyodott el.
2014. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-3 hónap igenis nem sok.


Hogyan épüljön fel egy stabil érzelemeken alapuló kapcsolat pár hét alatt? Anélkül meg nincs jó szeretkezés. Csak "reszelés". Az meg minek. Akkor már fogadok rabszolgát arra az 1 estére.

2014. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az se befolyásolja a párkapcsolatot, ha 1-2 hét után lefeküdtök, ettől nem feltétlenül lesz rossz a párkapcsolat. A barátnőmmel kb 4 hónap telt el vagy akár 5 is. Nálunk azért alakult így, mert mi barátok voltunk előtte és szoknia kellett a helyzetet, és még akkor is fura volt neki. Petting és szex között szerintem hülyeség különbséget tenni, mert ugyanolyan intim. Én személy szerint amúgy élveztem is, hogy lassan haladunk, és mindig elértem a kis céljaimat.
2014. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!