Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Édes 3-as avagy barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édes 3-as avagy barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Akiknek van benne tapasztalata férfia nők véleményét és ahhoz kapcsolódó töri.lennék kíváncsi. Kinek milyen érzelmi sérülés? vagy pozitívan hogyan hatot rátok?
2014. nov. 8. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Édes hármast próbáltam a barátommal és legjobb barátnőmmel. Azóta csak mélyebb a kapcsolatunk és nagyobb a bizalom.
2014. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel magyar szakos volt a lány, az én helyesírásomra jó hatással volt, mert ezekről is sokat beszélgetünk. Ez rád is rád férne. Tudom, telón nehéz írni, de "hatot", miért nem hetet?
2014. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Te meg kíméld meg a netező emberek az ilyen hülyeségektől, mint az édeshármas és a barátság extrákkal! Ez a legbetegebb dolog a világon!
2014. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért ha másoknál bevált, lehet hogy nálunk is.
2014. nov. 8. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Müködik és semmi roszz nincs benne. Én voltam a csajommal és a baratőjével egyszerre. Azóta mégjobban imádjuk egymást.
2014. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neeee... Az nem egészséges párkapcsolat , ahol minden klappol oda nincs szükség 3.- ra .
2014. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem két fiúval van "barátság extrákkal" kapcsolatom, és velük szoktam édeshármasozni. ;) na ehhez mit szólsz?
2014. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem ,hogy ez a hármas felállás akkor működhet igazán,ha nincs jelen érzelmi kapocs .Tehát ha nem egy párról és + 1 főről beszélünk (,legyen az férfi vagy nő) ,mert sosem tudhatni igazán mélyen kiből mit vált ki ,milyen törést okoz ,ha a párját mással látja ..könnyen rámehet a kapcsolat ,a lelki részére már nem térek ki . Akkor más a helyzet ha ez a hármas úgy jön össze ,hogy a civil életben nincs köztük semmi ,pusztán csak az élvezetek oltárán akarnak kicsit hódolni ... ez esetben egészségükre .
2014. nov. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!