Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom már a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom már a szexet, ki vagyok éhezve, de nem kapom meg, meg úgy tűnik egy ideig nem is fogok kapni még. Mivel tudnám enyhíteni az étvágyam? Áááá, nagyon rossz! A rejszolás sem segít már. Szűz 19/F

Figyelt kérdés
Lehet hogy megszabadulok kisbarátomtól.

2014. nov. 8. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
vágd le ;)
2014. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el prostihoz. DE ne ,mond el még a barátaidnak sem, mert visszaélhetnek vele.
2014. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

rajta!

csak egy "nyissz" és kész! :D

nincs több vágy! :P

ostoba majom!

így nem lesz csajod, ne gondold! :P

2014. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hát még vissza tudom akkor varrni.
2014. nov. 8. 21:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem így akarok csajt szerezni, csak már nagyon kanos vagyok és már eléggé kellemetlen. :/ A prostin már elgondolkodtam, de az első alkalmat nem így akarom, nem így akarom elveszíteni.
2014. nov. 8. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit még nem próbáltál, nem hiányozhat.
2014. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De kívánhatom. ;)

Vagy már azt sem lehet? :'(

Nem azt írtam, hogy hiányzik, hanem azt hogy már kívánom és már nagyon szeretnék szexelni.

2014. nov. 9. 01:32
 8/8 anonim ***** válasza:
csapd hátra a se**edhez, ha elég nagy, hátha így elveszted mindkét szüzességed egyszerre. :)
2014. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!