Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eldobni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eldobni a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
Sajnos vannak gátlásaim nem nagyon merek levetkőzni. A barátom már többször kérte hogy szétterülve várjam. Most azt mondta hogy addig nem találkozunk amíg nem fogom ugy várni. Nagyon szeretem. De sajnos szégyellős vagyok. Nem vagyok annyira kövér 160 cm vagyok és 48/50kg 20/N . mit tanácsoltok?

2014. nov. 8. 23:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
Egyet értek az előző vàlaszolókkal,olyan mintha csak arra kelenél neki. Szerintem ha egy olyan pasi közelébe vagy aki a nézzésével tüzet ébreszt benned hidd el nem leszel szégyelős.
2014. nov. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyakorolj velem
2014. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A barátod egy önző vadbarom, kérdező, aki semmit sem tud a nőkről.
2014. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A tanácsom: kezd egy érettebb pasival :D
2014. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Abszolút nem vagy kövér, inkább vékony testalkatú lehetsz.

Honnan vetted, h baj van a súlyoddal?

2014. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!