Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányoknak hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak hány éves kortól normális a maszturbálás?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
11-12.
2014. nov. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
mi az, hogy normális?? bármikor és bármennyi normális, ha nem megy más dolgok rovására.
2014. nov. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%
Én 4 évesen kezdtem. 17/L
2014. nov. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Értelmetlen kérdés. Amint elindul a szervezetében a nemi érés, azzal egy időben termel a szervezete annyi hormont ami mellett kívánni fogja az önkielégítést. Magyarán, ha már kívánja, onnan egyben normális is.


A kérdés tehát úgy lenne értelmes, mikor megszokott egy lány nemi érésének kezdete.

2014. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-4 évesen kezdtem, és hol volt még akkor a nemi érés?! Orgazmusom viszont volt.
2014. nov. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5, a nemi érés kezdete a hormonok termelését jelenti. Nem azt, hogy már van-e kifejlődött melled, formás alakod vagy a szeméremdombodon szőrzet.
2014. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom de az 5 éves kislányomat sehogyan sem tudom leszoktatni róla.
2014. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Hány éves kortól normális? Ez változó. Én tudok olyan lányról aki már 4 évesen csinálta. De van aki 14 éves kora után próbálja ki.

Viszont minél előbb kezdi valaki az negatívan hathat a lelki fejlődésére. Sokszor válasz valamilyen negatív élményre.

2014. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 a kommented második felének semmi értelme. az, hogy a maszturbációt valamilyen trauma IS(!) kiválthatja, nem jelenti azt, hogy a maszturbáció negatívan hat a lelki fejlődésre. vagy csak elírtad?

egyébként is, miért hatna negatívan? amíg nem megy az emberi kapcsolatok és más rovására, addig semmi bajt nem okoz. sőt, szerintem jó, ha valaki minél előbb elkezdi felfedezni a saját testét. a soha nem maszturbálókból lesznek olyanok, akik majd húszéves korukban ott fognak szerencsétlenkedni, hogy mit kell a csiklóval csinálni meg mi az az orgazmus.

2014. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-asnak írom: valamilyen lelki kielégületlenséget is jelezhet, hogy túl korán valaki ezzel foglalkozik, és túl gyakran.
2014. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!