Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki ismeri vagy csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismeri vagy csinálja az intim súlyzózást?

Figyelt kérdés
Ezt el lehet esetleg egyedül is kezdeni óvatosan kis súlyokkal?
2014. nov. 9. 03:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem akarok súlyokat kötni a kukacomra :((
2014. nov. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem. A legkisebb súlyom 10 kg, kezdetbenn nehéz volt, fájt de egy hónap elteltével hozzá lehet szokni, ma már (1 év elteltével) 20 kilós súlyt húzók rá és emelgetem, a lányok nagyon élvezik mikor megemelem őket a farkammal.
2014. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam a dolgon de gondolom elsőre kis súllyal kell kezdeni,de nem találok leírást hogy mit hogy hova kell kötni meg ilyenek,én egyenlőre csak fél vagy egykilós súlyban gondolkodtam,hogy azért ne hogy lesérüljek,mert ugye azt mondták otthon egyedül nem szabad elkezdeni mert veszélyes.
2014. nov. 9. 10:58




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!