Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek miért annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek miért annyira fontos hogy mekkora a farok méretetek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok egyébként.. És mindig is érdekelt.. Mivel a legtöbb lánynak nem számít hogy az adott srácnak mekkora... De ti általában még sem vagytok megelégedve vele...
2014. nov. 9. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És nektek mért olyan fontos, hogy milyen hosszú a hajatok?
2014. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Magyarmanó ***** válasza:
Magabiztosságban segít talán..
2014. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es! Mi mégse küldünk mkinek képet a hajunkról :)))
2014. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jól fogalmaztál... pasik!


Egy pasi nem bízik önmagában, és ha az átlagnál nagyobb a farka, akkor attól képzeli jobbnak magát!


Egy igazi férfi nem törődik a centikkel! Egy igazi férfi tudja, hogy olyan a szexuális kultúrája, olyan szinten odafigyel a partnerére, hogy simán kielégíti, függetlenül a centiktől! ;)

2014. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3: mi viszont nem panaszkodunk, hogy jaj milyen kicsi a farkunk, megint levágta a fodrász.
2014. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
azért hogy minél mélyebben dughassuk belétek,szívünk szerint akkorát szeretnénk,ami legalább a torkotokig felér,és olyan vastagot,hogy sikítsatok mikor belétek dugjuk,és legalább akkorát élvezzetek,hogy elájultok.
2014. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1! De ha egyszer nem érti meg hogy 1 centi?! :))

Nem...ti nem...csak azon,hogy alapból kicsi meg vékony :P

2014. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom őszintén engem nem érdekel mekkora a farkam, nem is tudom hány centi eszembe sem jutnaméregetni. Egy együtlétnél vagy passzol vagy nem
2014. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a "pasikat" érdekli hanem az aktuális nőjüket aki hát ha olyannal találkozik ami "Még jó de nem megfelelő" akkor csak rosszul érzi magát de elviseli, kicsinél már 90% a megcsalás, röhejesen kicsinél meg small penis humiliation és cuckhold kapcsolat
2014. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát, én nem tudom.. lány vagyok, de a 6. válaszoló véleménye tetszett :D

hazugság, hogy a lányokat nem érdekli. nem arról beszélek, ha szeretek egy srácot, nem fog emiatt változni semmi, de volt olyan, mikor azt se éreztem, hogy van bennem valami, meg volt olyan is, hogy szétfeszített. hát, több évig együtt voltunk..

2014. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!