Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagy fantáziával vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy fantáziával vagyok a szex terén megáldva, szeretnék sok mindent kipróbálni de a barátnőm ennek éppen ellenkezője. Érzelmileg nincsenek gondok, de érzem, ez testileg nekem kevés. Számtalanszor beszéltünk már róla, de hiába. Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egy tartós kapcsolat nincs meg jó szex nélkül, tudj róla. És ez igaz fordítva is, hiába mennyei a szex, ha érzelmileg nincs kötődés, akkor sem lehet tartós a kapcsolat. Úgy látom a megbeszélés nem vezet eredményre, pedig nagyon nem ártana, mert előbb utóbb megöli a kapcsolatot. Ha nem mutatkozik javulás, akkor szexuálisan nem vagytok egymáshoz valók, és inkább most engedd el, minthogy előbb utóbb félrelépj. ( persze ez utóbbi nem törvényszerű, nem feltételezem rólad, csak hát ugye, ördög nem alszik...)
2008. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. :)

Ha már most tudod, hogy neked több, izgalmasabb, változatosabb szexre van szükséged akkor ez a kapcsolat nem az igazi. Az ő hozzáállása nem fog jelentősen változni. Lehet, hogy a kedvedért megtesz ezt az, mert szeret de közben esetleg utálni fogja. (hányszor olvashattunk ilyet itt a gyik-on is. főleg az orális szexszel kapcsolatban. Pedig az még nem is egy mondás :S)

Van egy találó szállóige:

"a jó szex nem ment meg egy kapcsolatot de a rossz biztosan tönkreteszi"

Sajnálom, hogy ilyet kell mondanom. :(

Ám, ha elmúltatok már 20 évesek és komoly hosszútávú terveitek vannak együtt, akkor egy szexológus segítségével lehet közelíteni egymáshoz az ígényeket.

De nagyon állat, mindent elsöprő szexuális aktivitásra akkor sem számíthatsz.

2008. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valameddig még ki fogod húzni mellette de az ösztöneidnek nem tudsz parancsolni, és továbbállsz... tudom mert én is ezt tettem :)
2008. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az pontosan, amit nem tesz meg, vagy inkább amit nem szeretne jelenleg megtenni a barátnőd???
2008. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen az abszolút klasszikus együttléteket kedveli,semmi ami egy kicsit is másabb lenne...

egyébként én 33,ő pedig 20 éves.

2008. aug. 14. 09:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a sima együttlét?

Te miket szeretnél? anális szex? szerepjáték? kötözés? ?

2008. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A klasszikus együttléten azt értem,hogy előjáték ami nagyrészt egyoldalú,és szeretkezés max 1-2 pózban.Igen,szeretném például kipróbálni az általad említetteket...
2008. aug. 14. 09:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hmmm, szerintem ez azért van mert 20 éves.Ilyen korban még nem megy bele egy lány mindenbe(hacsak már 13 éves korától keményen pasizik).Ne beszélj vele a szexről, hanem próbáld rávezetni hogy mit akarsz pl : fogd meg a kezét és irányítsd és ha jól csinált valamit akkor dícsérd meg.Hidd el előbb-utóbb bele fog jönni ezekbe a dolgokba és élvezni is fogja;)
2008. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondanám, hogy szex közben próbáld őt irányítani (ne erőszakosan), én is így mentem bele az orális szexbe (bár nem kellett sokat könyörögni:P)

Vagy szeretkezés után beszélgess vele, miután egy nagyszerű orgazmust élt át - ilyenkor a nők érzékenyebek, talán belemegy valami újba.


Nálam legalábbis mindig ilyenkor váltak be a dolgok, amikor a barátom szex közben mondott dolgokat.

Pl.: nagy vágya volt harisnyakötőben látni, és szex közben suttogta h szépek a lábaim, jól állna egy combfix meg ilyenek - egyiket sem bántam meg, soha nem is erőszakoskodott.

2008. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
hmm...ezeket en is kiprobalnam, de az en baratnom sem hajlik ra :(, dehat mit lehet tenni? ha nem akarja akkor NEM! en nem fogom feszt a fulebe duruzsolni. megvagyok ezek nelkul is.
2008. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!