Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normálisak azok az emberek akik 16-17 éven aluliak és elvesztik a szüzességüket?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen. És ahány ember számára ők nem normálisak, legalább ugyanannyi számára te nem vagy normális hogy azt gondolod ők nem normálisak :) Például számomra is az a normálisabb. Minden csak nézőpont kérdése. És semmi rossz vagy elítélnedő vagy káros nincs benne ha annál fiatalabb korban csinálják. És én amúgy idősebb korban vesztettem el, de nem vagy beszűkült látókörű, hogy csak azt fogadjam el, ami szerint én élek.
2014. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*vagyok
2014. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké, de szerintem meggondolatlanság ha túl fiatalon csinálják.
2014. nov. 9. 13:52
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted meggondolatlanság, szerintem meg nem az. Úgy beszélsz, mintha a szex rossz és bűnöd dolog lenne. Úgy beszélsz, mintha a szüzesség presztízs kérdés lenne. Mintha piedesztálra kéne emelni. Mintha korhatárhoz kellene kötni.
2014. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pardon: bűnös*
2014. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg milyen vagy... Lehetsz te 14 is, de ha koranero vagy es lelkileg, testileg egyarant vagysz ra es nem banod meg utana akkor mi van? Semmi... :"D
2014. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor meggondolatlanság ha teljesen tudatlanul vág bele valakivel. Ha van egy párja akivel már hosszú ideje együtt vannak és van akivel (szülő, akár tanár vagy orvos,védőnő) megtudják mindezt beszélni, tanácsot/segítséget kérni akkor nincs vele semmi baj.
2014. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
#7 Szerintem ehhez nem kell párkapcsolatban lenni senkivel. A megfelelő tudás viszont, igen, szükséges. (De ezt összeszedheti netről is.)
2014. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én a nettben ilyen téren nem bízok, annyi mindent írnak össze vissza, én személy szerint a védőnővel beszéltem erről mert irtó rendes és minden hülye kérdésre érveléssel rendesen kifejtve válaszolt :D 7# voltam
2014. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2014. nov. 9. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!