Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kezdett el sírni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el sírni a barátnőm amikor vibrátort használtunk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon jól megvagyunk nélküle is, de mikor használtuk neki nagyon jó volt, mondta is és láttam rajta is, hogy tényleg nagyon jó neki. És azt is mondta hogy sokkal intenzívebb is volt, mint úgy amikor én csinálom neki. Viszont mikor kivettem belőle elkezdett sírni. És ő sem tudta, hogy miért. Egyszer csak kibukott belőle, de nem volt szomorú feltétlenül és tényleg sírt és nevetve kérdezte tőlem, hogy ő most miért sír?

És ő sem tudja...aztán megpróbáltuk még egyszer, azt is nagyon élvezte de újból elkezdett sírni és én most félek, és én sem tudom, hogy ez most jó vagy rossz neki...

Ahogy beszélgettünk utána, arra jutott hogy talán túl intenzív az érzés és talán ez váltja ki belőle, de a dolog nem rossz, jót érez...csak utána elsírja magát...


Ti voltatok már hasonló helyzetben, vagy valaki tud erre valami magyarázatot?


2014. nov. 9. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Le leszel cserélve a gépre.


Ez a modern világ.

2014. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aki orgazmus után elsírja magát. Van aki nevet.
2014. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Raklapnyi nő van aki orgazmus után elsirja magát. Logikát ne keress, ez is Isten egyik tévedése.
2014. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de azt sem érzi, hogy elélvezett volna...Egyszerűen csak nagyon intenzíven jó, de nincs meg neki az az elélvezés, mint pl a csiklójánál...
2014. nov. 9. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a műbroki, mint az igazi. Ez van.
2014. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gépek és a technika mindig felül fogja múlni az embereket.
2014. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!