Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Néha nem sikerül a szex ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nem sikerül a szex ha alkoholt fogyasztottam ez miért van?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva többször is volt ilyen eset már, alkoholt fogyasztottam, és kívánni kívántam a szexet csak nem lett olyan kemény, hogy azzal ezt a tevékenységet lehessen űzni..sajnos a barátnőm magára veszi és azt hiszi azért van mert egy kevés túlsúly szaladt rá, pedig ez egyáltalán nem így van. Mit lehet tenni, és szerintetek mennyire baj ez?
2014. nov. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne igyál sokat.Ennyi...
2014. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem áll fel, ha sokat iszok.

Ha ezt a barátnőd magára veszi, akkor elég butus.

2014. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A válasz egyszerű NE igyál.

Egyébként tudományosan igazolt, hogy a fiatal/középkorú férfiak jelentős részére már kis mennyiségű alkohol is negatív hatással van a potenciálra. Nyugtasd meg a barátnődet, ez nem az ő hibája. 28/F

2014. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túlságosan letompít téged,talán kicsit kevesebbet igyál vagy semennyit.
2014. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2014. nov. 9. 15:14
 6/6 Orsy070 ***** válasza:
Vallasz vagy szex vagy szesz:))
2014. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!