Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy aki csendes, félénk, visszahúzódó az sokkal érzékiesebb, figyelmesebb és néha vadabb az ágyban, mint aki bátrabb, rámenősebb?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok elvileg, de amúgy passz. Az ágyban jól ki tudom adni magamból a felgyülemlett stresszt.
2014. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
rám igaz..ezért vagyok csndes
2014. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam igaz. Bár én nem vagyok félénk csak csendes, nem fecsegek mindenkinek mindent, szeretek szemlélődni. Pontos statisztikai adatokkal nem tudok szolgálni. :)
2014. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Akin látszik, hogy ad magára, szexi, szenvedélyes, az nem hiszem, hogy olyna lenne, mint egy darab fa.
2014. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem...tévedtem. Az exem az ágyban is ugyan olyan "félénk" volt. Lehet Ő a kivétel ;)
2014. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én részben ilyen vagyok, de szerintem ez nem ettől függ. Megbeszélés kérdése is, hogy most épp milyen intenzitással igánylik a felek a szexet.
2014. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andrea Henrietta ***** válasza:
Én is általában elég csendes és visszahúzódó vagyok, és a pasimmal az ágyban néha igazi levegőakrobaták vagyunk. Sokszor ő is meglepődik hogy nekem még mindíg nem elég... Az ágyban nem durvulok gyakran, viszont érzéki és figyelmes az tudok lenni.
2014. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván ez abból is adódik, hogy látod, hogy xy nem annyira társasági ember, nem beszél sokat feleslegesen, stb, ezáltal elkönyveled félénknek, visszahúzódónak, pedig nem is ismered. Aztán meglepődsz, hogy hát nem is olyan, mint gondoltad. Egyre jobban megismered, rájössz, hogy nem félénk, egyszerűen ilyen, veled másként viselkedik, mint társaságban és nem is lesz meglepő.
2014. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Levegőakrobata :D:D:D:D Jó lesz az lepedőnek is :D:D
2014. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt minden válaszoló jó az ágyban már a kezdetetek óta.Nincs apelláta.
2014. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!