Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha lovagló pozíció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha lovagló pozíció közben gyakran kicsúszik a péniszem?

Figyelt kérdés
Lovaglo pozrol van szo... a baratnom rajtam ul, en fekszek, es ahogy ul, ra dol a mellkasomra... tehat rajtam fekszik.... elegge gyakran kicsuszott a "farkam"... ez normalis ien poznal??? remelem ertitek... ha rendesen ult volna, akkor minden sima, igy csoppet komplikalt volt
2008. aug. 14. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
normális.
2008. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen normális:)

Elöfordul.Ha máskor kicsit lejjebb csuszik(azaz lejebb ül rád)

nehezebben fog kicsuszni.

2008. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
normális.az én páromé és néha kicsúszik az aktus közben(bocsi a részletekért):),és szörnyem bosszantó tud lenni amikor már tök jó minden és...de az tényleg segit ha kicsit lejjebb csuszik:)sok szerencsét és kellemes időtöltést..:)
2008. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megmondom neki, hogy csusszon lejjebb.... azert volt eddig igy, hogy kicsuszott, mert kozottunk kb. 30cm kulonbseg van a magassagban, es mindig csokoloztunk, ha szeretkeztunk lovaglo pozban... tehat...elegge magasan volt
2008. aug. 14. 19:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!