Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A csajom sex kozbe nem szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom sex kozbe nem szokott elelvezni, csak nyalas kozben. A legtobb esetben. Normalis ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Normális. Nem képes a hüvelyi orgazmusra, sajnos mint legtöbbünk.
2008. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem normális.

A hüvelyi orgazmust meg lehet tanulni!!!! Abban igaza van elős hsz-nak, hogy a legtöbb nő tud elélvezni alapból hüvelyi úton, de az nem igaz, hogy nem képes.

A módját csak azért nem írom le, mert nem lehet egy öt soros beszámolóval leírni. Neten sok helyen megtalálod, és szexológus is sokat tud segíteni. Keressétek a megoldást, ne törődj bele, hogy nem tud elélvezni hüvelyi úton. Márha fontos neked..

2008. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
szóval nem tud na. Első sorban a tud előtt kimaradt a nem.
2008. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos normális,én is igy vok vele, hogy az elején tudtam de msotmár nem,mopndtami s apáromnak hogy sajnálom, de mondta hogy sebaj, lehet hogy elkényesztetett orállal.Te nem tettél ilyet?Próbáld megkeresni a péniszeddel a Gpontját,hátha ugy jobb lezs,mi is ezen vagyunk.Sok sikert!
2008. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor csináld úgy, ahogy jó neki. Szerintem nem kell ebből olyan nagy problémát csinálni. Egyébként tényleg tanulható a dolog, de ha görcsösen akarod, akkor annál rosszabb lesz. Próbálkozzatok.
2008. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Normális-e nem tudom, de nállam is ez van, vagyis volt, hogy egy jóideig csak csikló orgazmus volt, deaztán megtört a jég és a hüvelyi is volt. kényeztesd sokáig, de ne addig, hogy elmenjen...
2008. aug. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Sajna én is így vagyok...nyalással többször is elmegyek egymás után, de rendes aktus közben szinte soha:S

Ettől függetlenül élvezem, és szerintem ez a lényeg:)

2010. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
NEM normális!!! Nem azért van ez,mert a csajoknak nincs g pontjuk,hanem azért mert a pasi egy nagy szar!10ből ha 2 ugy megtud dugni 1 csajt,hogy a csaj is élvezze,akkor még sokat mondok-.- . Ráadásul ujjazni se tudnak..Akkor szerintem ne csodálkozzatok.
2010. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lanyok elvagytok tevedve. Eloszor is a lanyok 60%-a nem tud egybol elelvezni huvelybol de csak azert mert azt megkell tanulni. Es nem a csajok a benak hanem a csavok! Ha egy ferfi nem tudja megdugni a csajat akkor sose fogja megtanulni szerencsetlen lany hogy hogyan kell elelvezni. Van egy tanacsom lanyok. Keressetek egy jo nagy kolbaszt aki tud is dugni es fekudjetek ala. Olyat fogtok elvezni hogy kihullik a hajatok. Van olyan csaj aki 50 evesen talal egy olyan emberket aki jol szetkefeli az agyat es elsore elelvez. Mondom csajok keressetek es ne aljatok le egy puhapocsu mellett aki nem tud megdugni rendesen!!!
2012. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!