Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az, hogy szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy szex után szokott fájni a hasam alja?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem pl: lovagló vagy kutya pózban, hogy a barátom "bükdösi" a húgyhólyagomat. MIntha kiakarná lyukasztani vagy nem tom :D Előfordulhat, h az fáj szex után?
2008. aug. 14. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Normális. Nekem is volt ilyen. Szintén ezen pózok után. Én is megkérdeztem iylesmi fórumos oldalon megkérdeztem miért lehet. Azt mondták a méhemet bögdösi a "szerszám" :S szal hogy mit lehet tenni...gondolom más póz:D bár nekem mostanában nem fáj utánna...
2008. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az is még rátesz egy lapáttal hogy kb 2 hónapja vesztettem el és még 'kezdő' vagyok? Am tökre olyan mintha a hólyagomat bükdösné :S
2008. aug. 14. 22:01
 3/8 A kérdező kommentje:
am fájhat még másnap is??
2008. aug. 14. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
nem tom lényeg hogy valamit :) de hát sajnos ez van...a nők már csak ilyenek...ha kicsi az a baj ha nagy meg ez a baj :D
2008. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem mindig csak akkor fájt utánna egy ideig...több napra órára nem hatott ki...
2008. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de csak akkor ha vagy nagyon felhúzot de nem elégített ki, vagy kicsit sem húzott fel és durva volt a srác. Előbbi inkább pár órát, utóbbi akár több napot keserített meg az életemből.
2008. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A hólyag a hüvely előtt van, és onnan is nyomást lehet rá gyakorólni, és érzékeny is tud lenni, főleg, ha tele van. De ha üres, nem szabad, hogy fájjon, főleg nem szex után. Szoktál szex előtt pisilni?
2008. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
azért is fájhat mert, nagyon be voltál indulva, és nem elégültél ki, vagy azért mert ahogy a farok pumpálja be a levegőt, és kiengeded, akkor ilyen pukiszerű hangot ad ki. egy csomóan vannak akik nem akarnak ilyen puki szerű hangot kiadni és ezért inkább visszatartják. az előző indokok mellett még ezért is fájhat.
2008. aug. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!