Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg a barátnőm arról hogy ő késznek érzi e magát arra hogy megtörténjen a "dolog" és hogy hol borotváljam illetve szőrtelenítsem hogy neki jó legyen, hogy kérdezzek rá nála hogy ne érje kellemetlenül?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem kell kérdzősködni... Ha egyszer együtt vagytok egy szobába tv-t nézni,óvatosan hajolj oda csókolózni,aztán simogasd fent és lent,s a lány egyből adja majd a jelet... Érezni fogod,ha feszült,és akkor hagyd abba,ne siesd el...

Én pl nem szeretem a szőrösöket,javasolom a csupira borotválást.:):)

2008. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

HA jól sejtem ő az első. Ha igen súgd meg neki hogy szeretnéd ha ő lenne neked az első és ha majd ő is ezt érzi, szóljon bátran. ;) Mielőtt megteszitek nem árt róla beszélni, nem kell ezen görcsölni, hisz ha szeretitek egymást még erről a témáról is nyíltan lehet beszélni. Álltalában nem lényeg hogy te mien vagy lent, én pl úgy szeretem a barátom ahogy van, de ha gondolod visszábbnyirhatod. De javaslom hogy előbb beszéljétek meg.

Ha oda juttok, és tudjátok mire számítsatok senkit sem érhet kellemetlen meglepetés. De ha még nem szeretne róla beszélni ez figyelmeztetés hogy várj még, hidd el megéri. ;)

2008. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek. élni fogok velük:)
2008. aug. 15. 16:39




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!