Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fogadni szeretnék a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadni szeretnék a barátommal. Mi legyen a vesztes feladata?

Figyelt kérdés

Van egy beadandó feladatom ma 18:00-ás határidővel. Arra gondoltam, hogy 16:00-kor kezdenék neki. Leöltöznék teljesen meztelenre, leülnék, és elkezdeném csinálni. A barátom feladata az lenne, hogy izgasson fel, nyaljon, ujjazzon, vibrivel izgasson, hogy minél nehezebb dolgom legyen. Arra vigyáznia kell, hogy a feladat megoldásában ne akadályozzon (pl. a kezeimet nem kötözheti le, stb.). A fogadás tárgya az lenne, hogy vajon sikerül-e megcsinálnom. Szerintetek milyen feladatom legyen, ha nekem nem sikerül, és mit kelljen csinálnia a barátomnak, hogyha nem elég ügyes, hogy elvonja a figyelmem?


21/L


2014. nov. 21. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Aztán ha majd nem sikerül a beadandó, akkor bocs, azért nem sikerült mert pont keféltek közben. Nagy az Isten állatkertje!
2014. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, most nem ez a lényeg. Van 5 beadandó a félév során, amiből 4-et meg kell csinálni.
2014. nov. 21. 12:09
 3/6 anonim válasza:

Hat ha ennyire tulfutott ez az egesz akcio, akkor a baratod a vegen mar elegge akarni fog..

Szerintem ha te vesztesz, csinalj valami extrat neki.. pl szajjal elegitsd ki, azt minden pasi imadja..

Ha o veszt, na erre neked legyen otleted.. :)

2014. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Na, mi lett az eredmény és a jutalom/büntetés?

És mikkel próbálkozott a pasid?

2014. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hűha, kemény feladat volt :) De sikerült megcsinálnom, úgyhogy holnap megy a kínaiba egy hétre elég bugyit venni magának, meg a szexboltba venni egy felcsatolhatóst.


Valami merészebb, kicsit megalázóbb feladatot szerettem volna, azért választottam ezt. Ha én veszítettem volna, akkor nappal bugyi és melltartó nélkül kellett volna lennem, és ha az egyetemre beértem volna, akkor át kellett volna öltöznöm miniszoknyába és egy olyan felsőt felvennem, ami átlátszik. Úgyhogy megvolt a feladathoz a motiváció, én ezt nem mertem volna megtenni :D

2014. nov. 21. 20:51
 6/6 anonim válasza:

Hat, gratulalok.

Tenyleg izgalmas lehetett... :)

Aztan siman vege lett, vagy azrt a feladat vege utan elengedted magad?

2014. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!