Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasim képtelen elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim képtelen elélvezni?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat. Ezalatt mindössze 1 alkalommal tudott elélvezni. Ráadásul szex közben, gyakran a legrosszabb pillanatokban leáll neki, puha lesz,nincs mit kezdeni vele, bármit is tesz(ek). Pedig kíván, stb..

IÍgy már nem tudok,mit kezdeni vele, oda jutottam,hogy szinte írtózom a hétvégéktől,amikor nála alszom és szeretkezni kel,mert tutti kudarc neki. Így nekem is..

Mi lehet az oka???


2014. nov. 21. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2014. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
39 éves....
2014. nov. 21. 13:29
 3/13 anonim ***** válasza:

mennyi idős? minden alkalommal ez volt az elejétől fogva?


esetleg próbáljatok meg némi alkoholt inni, hogy ellazuljon a pasid!...ne add fel...


kérdezd meg tőle, hogy az előző barátnőivel is ez volt-e?


ha te vagy az első barátnője,akkor lehet csak azért ilyen,mert tapasztalatlan...ha másokkal is ez volt nála,akkor viszont nagyon nehéz dolgod lesz!

2014. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szeretkezni kell?
2014. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennek lelki oka van. Tudat alatt nagyon akar teljesíteni és épp ezért nem megy. Minél több a kudarc, annál rosszabb. Kicsit pihentetni kéne ezt a dolgot és ha szex lesz, akkor se úgy menjetek bele, hogy na most sikerülnie kell, hanem úgy, hogy bármikor abba lehet hagyni. Ez hülyén hangzik, de ha érzi, hogy nincs semmi kényszer, akkor könnyebb lesz neki. Hosszútávú projekt, sok türelem kell hozzá és egy pillanatig se éreztesd vele, hogy ez gáz, mert akkor tuti bukta.
2014. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet, egyik pl. az, hogy nemi aktivitás terén már leszálló ágban van. Ebben a korban már előfordulhat...
2014. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
beszéltetek már erről? nem lehet, hogy őt más izgatja?
2014. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
stresszel. Vagy a kudarctól, vagy mert felesége van.
2014. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Már az első együttlétünkkor nem tudott elmenni, arra fogat,hogy túl izgatott volt.

Másodszor,harmadszor, negyedszer dettó. Akkor kezdett feltűnni.

Beszéltünk róla, kiderült,hogy amíg én nem voltam neki és egyedül volt, nő nélkül, rendszeresen maszturbált.

Megkértem,hagyja abba, hátha az a baj..

Abbahagyta, de így sem működik neki.

Bizistenemre, fél éve ez van, türelmes és megértő voltam, de mostmár engem is zavar, frusztráló kezd lenni s nekem is elveszi a kedvem az egésztől.

Állítólag előző kapcsolatában nem volt ilyen jellegű gondja. Aztán ki tudja.

Beszéltük a dokit is, aztán amikor egyszer valahogy összejött neki egyetlen orgazmus, megnyugodott,hogy nem szervi baja van.

De azóta megint minden a régi, szex közben leáll s végül el se tud menni.Ez nekem sem jó.

2014. nov. 21. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Több variáció is van, de az nem, hogy leáldozó korban lenne, ahhoz még fiatal!


1. Lelki okok... ha sokkal fiatalabb vagy nála, előfordulhat, hogy túlzottan teljesíteni akar. Ez esetben meg kell próbálni oldani a gátlásait.


2. Szintén lelki... az első kudarc után minden alkalommal fél az újabb kudarctól, ez egy ördögi kör... ilyenkor azt kellene elérni, hogy ne gondoljon rá, lazuljon el, a cél az lenne, hogy élvezzétek egymást, akár behatolás nélkül, csak petting, fokozatosan felépítve mindent...


3. Szervi ok: érdemes lenne felkeresni egy urológust, nézze meg, minden rendben van-e.


4. Általános egészségügyi ok: okozhatja vérnyomásprobléma, vagy magas vérnyomásra szedett gyógyszer. Vércukorprobléma... megér egy labort, egy háziorvost és egy ekg-t.


5. Kapcsolati probléma. Minden rendben van köztetek?


6. Egyéb szexuális problémák... nem lehet, hogy olyanra vágyik, amit nem kap meg tőled... és veled csak próbálkozik, hátha? Ennek kiderítése csak beszélgetéssel oldható meg.

2014. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!