Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a bonyolult helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem hajlandó annyiszor szexelni amennyiszer én szeretnék, szerinte a heti 2-3 simán elég. Amúgy ha rajta múlna akkor a havi 1 is elég lenne. Hogy úgy mondjam nem valami szexmániás alkat. Én meg tudnám csinálni akár naponta is, ezért pótolni szoktam jobb kézzel a dolgot, mivel jóval több elélvezésre van szükségem mint amennyit megkapok tőle.


Ennek a hátulütője az hogy amikor szexre kerül a sor akkor már nem vagyok annyira merev, hol bemerevedik, hol puhább és ez neki nem tetszik. Azt mondja nem érdekelné ha naponta 10 szer verném ki csak amikor szexelünk akkor működjön rendesen. Hát nem működik, ez van, pont amiatt mert nem szexelünk elégszer és én ezért még pótolok. Viszont ő szeretné hogy mindig kőkemény legyek...Hogyan lehet ezt az állapotot megoldani?


2014. nov. 21. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
cserélj barátnőt!
2014. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Havi egy alkalommal tartasz 3 nap szünetet amikor eljön az a nagy nap amikor a számára is elegendő 1 alkalmat megtartjátok.


Aztán az egyik ilyen alkalom után elköszönsz és másnap keresel egy olyan barátnőt akinek hozzád hasonló igényei és elképzelései vannak.

2014. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet barátnőt cserélni szexuális szempontok miatt? Ha más minden megfelelő csak a szex nem akkor érdemes feláldozni azt ami jó? Csak azért mert a szex nem elegendő? Lehet, hogy találok olyat akivel megegyező a szexuális étvágyunk de semmi más nem jó...
2014. nov. 22. 23:41




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!