Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex közben miért nem veszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben miért nem veszi le a melltartóját a barátnőm?

Figyelt kérdés
Úgy 3 hónapja vagyunk együtt és kb 5x szexeltünk és az istenért sem engedi, hogy levegyem a melltartóját. Az első kettő alkalomnál még a trikója is rajta volt. A tapi az mehet, de basszus én vizuális típus vagyok, nekem látnom kell, hogy még jobban beleéljem magam, miért csinálja ezt?
2014. nov. 21. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Mert egy gátlásos prüdéria
2014. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szégyenli a mellét.
2014. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Biztos szégyelli a mellét, mert túl kicsi vagy túl nagy. Még nem találkoztam olyan nővel, aki elégedett lett volna a melleivel, van akinél ez ennyire kóros.


Kérdezz rá valamikor (nem szex közben!), hogy miért szégyelli. Onnantól rajtad áll, hogy meggyőzd, hogy akkor is szereted, ha .... (itt jön a tetszőleges képzelt probléma)

2014. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem push-up és szégyenli,hogy kicsi,de az istenért... a bnőd... szereted. ő is. ha nem vagy barom lesz*rod h. milyen a cicije
2014. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, igazából én megvagyok elégedve a melleivel. A dekoltázsa az állati guszta - tudom ez így nem jelent sokat - de a bimbóját is láttam már és teljesen rendben van, max annyi, hogy én a nagyobb mellű nőket szeretem (de szerintem ő ezt nem tudja, mert ilyenről soha nem beszéltem) de az ő mérete is megfelelő, lógni meg szerintem nem lóg, mert ahhoz még fiatal és olyan kis feszes teste van.
2014. nov. 21. 14:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Két verzió...


1. Prűd, ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni. Vagy elfogadod, vagy menekülsz!


2. Valamiért gátlásos, és nem tetszik neki a melle, és fél, hogy neked sem tetszene.

Ezt sosem értettem meg, ha valakit beengedek a bugyimba, annak lazán a képébe tolom a melleimet is, függetlenül attól, milyenek... Ha meg valaki előtt nem merem ledobni a melltartót, az a puncimnak sem jön a közelébe...


Kérdezd meg tőle, mi az oka, mondd meg, hogy szeretnéd látni! Tudatosítsd benne, hogy szereted... de szeretnéd mindenhol kényeztetni, és higgye el, a melleit is szeretni fogod.


Ha ezek után sem, akkor menekülj! Én nő vagyok, de valaha egyetlen férfi is magán hagyott volna szex közben bármilyen ruhadarabot, mert előttem gátlásos, akkor nem lett volna második alkalom!

2014. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi van ha van ott valami heg, vagy valami durva asszimetrikusság??
2014. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ehet, hogy azt hiszi lóg? (tudom, szerinted nem, de ő lehet, hogy úgy gondolja). Vagy azt hiszi kicsi.
2014. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Te meg addig ne vedd le az alsódat.

Ha elég erős vagy,akkor beválik.

2014. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7: totál mindegy, mi van ott! Az enyém lóg, na és?

Ha valakivel ágyba bújok, akkor teljesen átadom magam neki, és ugyanezt el is várom!


Ha valaki előtt bármit is szégyellek magamból, ha nem akarom, hogy minden porcikámat kényeztesse szabadon, akkor annak az ágyamban sincs helye!


Ha egy férfit az ágyamban akarok tudni, akkor nem érdekelnek a hegei, meg az asszimmetriái... de ha emiatt nem dobná le a pólóját, akkor azt már zokon venném, és ha nem tudnám meggyőzni, és nem engedné, hogy én vegyem le róla, akkor szintén nem lenne az ágyamban helye!


#6 voltam...

2014. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!