Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmet képtelen elvinni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet képtelen elvinni, kb 2 hónapja van rendszeres nemi életünk, de még nem sikerült elvinnem őt, nagyon nagyon bánt a dolog, hogy sikerülhet?

Figyelt kérdés
nekem mindig jó, elmondása szerint eddig egyszer volt közel hozzá , és ő azt mondja h elengedi magát teljesen az nem lehet a baj... sztetek mit kéne csinálnom...próbáltuk elég sok pózba, nyalással sem megy el..
2008. aug. 15. 09:06
 1/9 A kérdező kommentje:
egy vagyok kimaradt
2008. aug. 15. 09:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Probälkozzatok minél többször de lehet hogy fiatal és nem érzi ugy

Ujjazd meg 2-3 ujjal is közbe nyalogasd és kérdezd mi tetszik neki de probäkd ki a vénuszpillangot hätha az bejön neki ird meg häny éves

2008. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ha nem megy neki elsőre. Ehhez idő kell egy lánynak. Egyik ismerősömnek, csajszi, először két év után sikerült elmennie, pedig rendes párkapcsolatban élt. Nekem a szüzességem elvesztésétől számítva pontosan egy év múlva volt először orgazmusom. De én ma már megtaláltam a megfelelő partnert akivel nem az orgazus a fontos, hanem maga a szex, és nem baj, nem érezzük kellemetlenül ha nem mentünk el :)

Sok türelem kell hozzá, de ne add fel!

2008. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16 ő is énis... azt mondta nem sok barátnője ment még el idáig, de tényleg zavar hogy én mindig elmegyek ő meg még nem is érezte milyen...
2008. aug. 15. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyu, ez egy viszonylag hosszabb folyamat. Nekem is cirka 1,5 év után sikerült először. Ezt tanulni kell. Bele fog ő is rázódni, csak ne görcsöljetek rá a dologra. Élvezkedjen. Egyre jobb lesz, és egyszer csak megérkezik az is. :)
2008. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugalom! Ugyan ebben a cipőben jártam. Én is el voltam miatta kenődve de higgy nekem jó lett! Sőt!

Türelmesnek kell lennetek! Csináljátok sokszor, több előjátékot iktassatok be. Az is jót tesz ha a lány orálisan kielégít(a fiút), utána sokkal tovább bírod majd. Hidd el nagyon jó lesz egy kis idő után, a lány is nagyon fogja élvezni az eggyütlétet.

Nem feledd ez tapasztalat!

2008. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon pozitív,hogy így aggódsz,hogy jó-e neki,meg felteszed a kérdést,utánanézel...de felesleges idegeskedned,vagy neki mondogatnod állandóan (idegesítő egy idő után). Én kb.1 év élek nemi életet,és nem mentem még el...de attól függetlenül a lányoknak nem rossz a szex,és a rendes lányok nem utálják azért a fiúkat,ha nem mennek el mindig,főleg,ha látják,hogy a fiúk igyekeznek.
2008. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazán rendes doloog hogy érdekel hogy mi van a barátnöddel.Elöször is a rendes szextöl nagyon kevés lány megy el közben probáld meg simogatni a csikloját.

Nyalásrol egy linket ttudok adni tényleg nagyon hasznos.Ha ujjazod,várd meg mig felizgul,dugd be egy ujjad és keresd meg a g-ponját.Egy babszem nagyságo ,érdes területü rész.Azt izgsd,nagyon be fog eki jönni,de elöször a csiklóorgazmussal foglalkozz.próbáld vele megbeszélni mi esik neki jol,kérdezd rá hogy csináld hogy neki jo legyen.ne feledd a beszélgetés szinte mindent megold!Sok sikert!



Andi

2008. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én se élveztem még el. Kicsit aggasztó na, de ami késik az nem múlik. Remélem egyszer nekem is sikerülni fog, bár a barátom nagyon kedves és figyelmes, de egyszerűen nem megy. És én sem tudom miért nem megy. De azt utálom amikor a barátom azt monja, hogy ~ közel vagy? ~ mert nemtom olyan személytelen mintha neki csak egy küldetés lenne. Hogy utána neki könnyedén sikerülhessen. Ez van. A pasiknak ebből a szempontból könnyebb. De én nem csüggedek. Hááátha egyszer sikerül és akkor nagyon boldog leszek.
2008. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!